🤗Багато туристів очікує на “гарячі тури”, адже вони у 2,а то і 3 рази дешевші від стандартної ціни.

📜У цій статті ми розкажемо звідки вони беруться, скільки часу є на оформлення і що потрібно.

🔥Звідки беруться “гарячі” тури?

Встановленна певна ціна на туристичні тури, на яку розраховує туроператор впродовж сезону. Якщо з якої-небудь причини ці путівки не продаються, наприклад, туристів не влаштовують високі ціни, є багато не заповнених місць в літаку, або хтось відмовляється від путівки, тоді її вартість починає падати. Таким чином і з’являються “гарячі” путівки.

‼️Важливо‼️“Гарячі” путівки не плануються заздалегідь, їх не можливо передбачити. Виліт переважно на “завтра”,хоча може бути в запасі і 2-3 дні.

Найчастіше вартість путівки знижується на 10 – 15%. Але загальна знижка на “палаючі” тури може становити до 70%. Наприклад, вартість відпочинку в Туреччині у тризірковому готелі з харчуванням, у розпал сезону (звичайно, за умови “гарячої” путівки), складатиме 250 – 300 доларів, а в п’ятизірковому – 500 – 600 доларів. В Єгипті ж можна відпочити за 200$ – 400$.

Чи не єдина незручність при купуванні “гарячої” путівки – доведеться в буквальному розумінні “сидіти на валізах”, або ж бути готовим раптово піти у незаплановану відпустку чи за дві години до вильоту зібрати речі і нічого при цьому не забути.

Як придбати “гарячу” путівку та скільки є часу?

Найпростіший та найшвидший спосіб зловити “гарячий” тур – це бути підписаним на всі наші соц.мережі,де ми постійно виставляємо “гаряченьке”, а якщо Ви налаштовані рішуче, тоді залишаєте нам копії своїх паспортів та завдаток,таким чином,ми не тратимо час,а одразу бронюємо готель,який Вас влаштовує.

Час,коли є “гаряча” пропозиція, дуже обмежений, від 30хв до 6 год. Все залежить від того,як швидко туристи розкуплять місця.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *