🍁1. південь Іспанії
Купатися тут з кінця вересня вже не можна, але зате денна температура стає куди більш комфортною, щоб досліджувати континент. Відправляйтеся на південь країни, в Андалусію. Цей регіон сформувався під сильним арабським впливом, що цікаво позначилося на архітектурі. Тут дуже красиво, смачно і автентично. Обов’язково сходіть в традиційний хамам, наприклад Al Ándalus. А переміщатися найкраще на машині, оптимальний маршрут Малага – Севілья – Кордова – Гранада.

🍁2. Лейкербад, Швейцарія
Дуже хороший термальний курорт, де, в принципі, добре в будь-який час року – гірські прогулянки, терми, приголомшливий сир. Восени приїжджайте сюди, щоб подивитися на традиційний альпійський свято “Альмабтріб” .У жовтні корови спускаються з літніх гірських пасовищ, на честь чого жителі влаштовують свято з маршем тварин, прикрашених квітами (навіть влаштовують коров’ячі конкурси краси), і традиційною музикою. Спостерігати за цією прекрасною вакханалією краще в сусідньому селі Ленк, де «Альмабтріб» справляють масштабніше. Там він проходить 13 жовтня.

🍁3. Мюнхен, Німеччина
Ну а сюди, в саме заможне місто Німеччини, приїжджайте за контрастним коктейлем з Октоберфесту і Баварської державної опери. Напевно, не варто розповідати про принади ні першого, ні другого, так що просто сміливо встигайте бронювати тури і збирайте валізи.

🍁4. Амальфі, Італія
Поза сезоном життя на курортному узбережжі сповільнюється, а ціни на тури стають набагато нижче, і саме тому рекомендуємо туди їхати.
Мальовниче узбережжя Амальфі – прекрасний варіант. Випийте вранці капуччино, а вдень лимонну граніту, їжте джелато і пасту з морепродуктами, а в перервах почитайте улюблену книгу, сходіть ввечері на концерт класичної музики. Якщо раптом вам набридне такий пансіонний режим, то можете з’їздити в гірське село Аджерола і подивитися, як роблять сир фьорділатте.

🍁5. Париж, Франція
Париж – це завжди гарна ідея, в будь-який час року.
Восени в Париж з канікул повертаються всі кращі ресторани, так що можна влаштувати гастрономічний уїк-енд і заодно оновити гардероб для нового сезону. А ще в жовтні в Louis Vuitton Foundation відкриється прекрасна виставка, присвячена творчості Егона Шиле і Жан-Мішеля Баскія, яка вже сама по собі коштує поїздки в Париж.

🍁6. Будапешт, Угорщина
Ви, напевно, думаєте, що робити в цьому місті восени зовсім нічого. Але ні – в жовтні в столиці Угорщини проходить Café Budapest Contemporary Art з дуже насиченою програмою, так що нудьгувати ви не встигнете. Не забудьте взяти з собою не продувається куртку на випадок вогкою погоди і що-небудь для травлення (місцева їжа дуже важка, так що вам може знадобитися допомога).

Вибрали собі напрямок?🌎
Тоді бігом до нас за туром!🏃‍♀️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *