Здається,ніби все зрозуміло,та все ж є питання,які часто задають нам туристи.

1.Що потрібно для бронювання туру?

Для бронювання нам потрібні закордонні паспорти (мають бути дійсні не менше 6 міс по поверненні на Україну) та завдаток. Без завдатку ми можемо забронювати тур на пару годин(закріпити ціну),за умови,що місць на рейсі та в готелі достатньо.

2.Що входить в ціну пакетного туру?

Авіапереліт/проїзд на автобусі, проживання у вибраній категорії готелю, вибране харчування, страхівка, трансфер до/з готелю. Ще можуть бути включені і інші додаткові опції.

3.Підтвердження броні.

Забронювавши тур,ми чекаємо підтвердження з готелю,що для вас там будуть місця. Напротязі доби таке підтвердження приходить. Якщо ж готель дає відмову,ми пропонуємо вам альтернативу.

4.Переліт дитини до 2-ох років.

Діти, яким ще не виповнилося 2 роки, сидять на колінах у батьків. Це основна причина, чому ціна на такі авіаквитки складає всього 10% від дорослого тарифу, або ж взагалі авіаквиток виписують безкоштовно (в залежності від умов авіакомпанії). Такий вид авіаквитків називається «нульовим», без нього маленького пасажира не допустять на борт літака. Слід звернути увагу, що дані знижки не включають в себе аеропортові збори.

Що стосується норм провозу багажу, то для маленьких пасажирів дозволяється перевозити валізу вагою до 10 кг. Найчастіше авіакомпанії провозять дитячу коляску безкоштовно.

5. Який пакет документів турист отримує від нас,за умови пакетного туру?

За 2-3 дні до вильоту ви отримаєте: ваучер, авіабілети, страхівку.

6.Що таке «трансфер»?

У туризмі так називають послугу доставки туриста від аеропорту, вокзалу до готелю, а потім назад. Гід зустрічає групу і проводжає до автобуса, який буде здійснювати перевезення.

7.Що таке Resort-готель?

З англійської перекладається як курорт-готель. Це великі готелі зі своїми пляжами, басейнами, барами, ресторанами, магазинами, спа-салонами, атракціонами, спортивними майданчиками. На закритій території готелю є все для відпочивальників, щоб ті не переривали відпочинок поїздками в інші місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *