🤔Люди, які їдуть на відпочинок лише на тиждень, насправді відпочивають всього три дні. Тому що людині потрібно чотири дні, щоб встигнути перейти у режим “відпустки” і повністю відволіктися від роботи.
 
Дослідники виявили, що лише до середини четвертого дня відпустки працівники починають відчувати себе більш спокійно і можуть, нарешті, вдатися до відпочинку. Так що нібито тижнева відпустка насправді дає всього лише 3 дні повноцінного відпочинку, що насправді мізерно мало.
 
📜Опитування, проведене у Великобританії однієї із страхових компаній показало, що більшість працівників не використовують повністю свої відпустки, а кожен четвертий продовжує працювати під час відпустки. Майже третина кажуть, що вони витрачають значний час на роздуми про роботу, поки знаходяться у відпустці.
 
Причина того, що люди побоюються йти надовго у відпустку – страх втрати роботи. Люди бояться, що роботодавці вважатимуть їх недостатньо працьовитими.
 
🌴Однак насправді роботодавцям вигідно, щоб їх співробітники своєчасно і якісно відпочивали: опитування показало, що люди повертаються з відпустки завжди здоровішими і щасливішими, ніж до відпочинку, і це робить їх більш працездатними.
 
ВИСНОВОК:
Обирайте відпочинок на 9 і більше ночей
або
відпочивайте 2 рази на рік по 7 ночей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *