Причин подорожувати безліч – пристрасть до подорожей, любов до культури, бажання просто залишити це все позаду, бажання забути, або потреба в нових знайомствах. Подорожі стають для людей способом справлятися з різними ситуаціями, переживати новий досвід, знайти себе. Ось чому люди люблять подорожувати.
 
Для кожної людини подорож значить своє. Святий Августин відомий своєю цитатою: «Світ – це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку».
 
У книзі світу всі сторінки різні. Все нове, все змінюється. Не важливо збираєтеся ви дивитися на піраміди або познайомитися з новою культурою, не має значення, чи хочете ви від чогось втекти або щось дізнатися, на місяць ви збираєтеся або на рік, ми всі подорожуємо бо шукаємо змін. Шукаємо чогось нового, зміни повсякденних справ або вражень про іншу культуру, зміни – ось що подорожі дають людині.
 
Навіщо люди подорожують?
Чому корисно подорожувати?
 
Останнім часом люди стали більше подорожувати і ось чому – в сучасному світі зайнятості з 9 до 18, іпотек, кредитів і постійних рахунків в наші дні стають схожими на вічну гонку, дні практично не відрізняються один від одного і стають дуже нудними. Під вагою такого життя людина часто забуває про те, що дійсно важливо для нього, і чого б він хотів від життя. Ми стаємо заручниками, затиснутими між дорогою до роботи і назад, і необхідністю відвезти дітей в секцію, що забуваємо, як виглядає небо і взагалі, як дихати.
 
У людей може бути безліч приводів відправитися в подорож, але всі шукають будь-яких змін. Подорож вносить в життя людини зміни і надає їй пікантності. Хвилююче, зовсім інше і несе в собі пригоди – ось що дають подорожі. Ваш день не буде підпорядкований робочим годинах, тільки велінням вашого серця.
 
Людина завжди шукає щось нове, щось раніше небачене – наступної сторінки в книзі світу, навіть якщо це тимчасово. Це робить подорожі такими цікавими, інтригуючими і бажаними для всіх нас. Це кличе нас іти назустріч новим місцям і вражень. Дозволяє нам відпочити від офісної повсякденності і доторкнутися до таємничого хаосу. Показує нам нові місця, людей і культури. Подорожі завжди дають нам новий досвід – не обов’язково зовні, але всередині нас.
 
🧡В цьому і полягає користь подорожей для людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *