Віза: за наявності туристичного ваучера віза на 30 днів оформляється на кордоні безкоштовно.

Туніс — країна на півночі Африки на узбережжі Середземного моря; межує на південному-сході з Лівією і на заході з Алжиром; Це — найменша за площею арабська держава Північної Африки.

Клімат Тунісу субтропічний середземноморський, на півдні – тропічний пустельний. Характер кожної пори року визначається м’якістю помірного клімату. Середня температура складає +15 ° С в грудні і +30 °С в липні.
Велика частина річок країни відноситься до типу уедів. Найбільш крупна річка – Меджерда (довжина 460 км). Решта річок незначна і стік їх украй непостійний.

Основні курорти Тунісу:
Хаммамет, Сусс, Монастир, Махдія, Табарка, острів Джерба, також заслуговують на увагу невеликі курорти Бізерта, Гаммарт і Набель.


Пляжі Тунісу – це основне багатство країни, яке забезпечує стабільний потік туристів. 1200 км чистого узбережжя з дрібним піском та пологим спуском і ласкавим лазурним морем.

Найкращими вважаються пляжі з білим піском в Махдії, тут широка берегова лінія і спокійне чисте море без водоростей, але якщо ви не збираєтесь обмежувати себе пляжним відпочинком, не варто орієнтуватись лише на цей курорт, гідні варіанти знайдуться скрізь.

До трійки кращих також відносять пляжі Хаммамету і о. Джерба. В Суссі море чисте не скрізь, тому для відпочинку оберіть пляжі в районі Порт-ель-Кантау. Монастір не може похвалитися ідеальними пляжами, кращими там вважаються ділянки поблизу Сканесу. Одними з найбільш мальовничих туніських пляжів вважаються Картадж і Сіді Боу Саїд. 

 

Також читайте: “Екскурсії в Тунісі”

Хаммамет – найяскравіший приклад того, що Туніс віртуозно вміє поєднувати непоєднуване, наприклад, запальні вечірки на морському узбережжі і заспокійливу розслаблюючу тишу центрів таласотерапії.

Якщо ви хочете раз і назавжди визначити чи підходить вам таласотерапія, приїжджайте в Хаммамет. Тут зосереджено найбільше професійних центрів таласотерапії. Ми не беремося перелічити всі програми лікувальної терапії, які вони пропонують, від загальнооздоровчого обгортування до програми, що допоможе вам кинути палити чи позбутись целюліту.

 

 

 

Сусс – це острівець тусовок, безупинних дискотек та запальних розваг у загалом тихому та трохи сонному Тунісі. Це передусім молодіжний курорт і чудово підійде тим, хто керується правилом: «У відпустці я можу дозволити собі те, чого б ніколи не зробив удома».

Сусс має велику кількість готелів, причому, орієнтованих на клієнтів з різною товщиною гаманця. На курорті є десяток сучасних центрів таласотерапії і цілий набір сувенірних магазинів, кафе і ресторанів на будь-який смак і, звичайно, дискотеки до світанку.

 

 

Монастир більше підійде любителям спокійного відпочинку. Майже всі готелі розміщені в приміській зоні. На курорті панує тиха умиротворена атмосфера неспішного відпочинку. Дискотеки та інші розважальні заходи проводяться лише в межах готелів. Зате, якщо ви раптом захочете скинути з себе меланхолійну атмосферу Монастиру, до запального Суссу всього 15 хвилин на таксі.

 

 

 

 

 

о.Джерба – єдиний острівний курорт Тунісу і вже цим особливий. Уявіть собі абсолютно плаский острів, засаджений оливковими деревами та фініковими пальмами, серед яких де-не-де проглядають традиційні будиночки Мензель. Уявили? Тепер ви знаєте як виглядає Джерба. Купуючи тур на о. Джерба, налаштовуйтесь на більш спокійний відпочинок, де ви зможете побродити серед древніх руїн, відвідати крокодилову ферму, помилуватись заходом сонця у Середземному морі, з’їздити в Сахару (це найближчий до пустелі курорт).

 

 

 

 

Табарка – це «англійський» курорт посеред Африки. Завдяки великій кількості хвойних та пробкових лісів, насправді забуваєш, що знаходишся на африканському континенті. Табарка ідеально підійде для тих, хто цінує усамітнений відпочинок подалі від галасливої цивілізації. Готелів тут небагато, і пляжі, навіть, в пік сезону залишаються відносно вільними.

З Табарки зручно їздити на екскурсії по Тунісу, наприклад, в Айн-Драхам – «туніську Швейцарію», до термального курорту Хаммам-Бургиба.

 

 

 

Махдія. Якщо вас цікавлять лише море і ідеальна засмага, це місце створене для вас. Колись оплот піратства, сьогодні Махдія – найменший, майже домашній курорт Тунісу з бездоганними пляжами. Пляжі Махдії дійсно заслуговують прицільної уваги туристів: широкі, з дрібним піском і без водоростей.