Екскурсії по Тунісу – чудова можливість розбавити пляжний відпочинок розумною дозою «культурного»: захопитися величчю зруйнованого, але нескореного Карфагена, подивуватися пишності давньоримських мозаїк в музеї Бардо, відчути гаряче дихання Сахари і послухати дзвінку тишу пустелі, розмірено погойдуючись на верблюжої спині, і забити під зав’язку карту пам’яті вашої фотокамери, клацаючи пронизливі біло-сині контрасти Сіді-бу-Саїда. Незважаючи на формальне положення в Африці, Туніс обдаровує туриста комфортною погодою без виснажуючої спеки, завдяки легкому бризу,який постійно дме, так що екскурсії переносяться на ура навіть маленькими дітьми. 🌴

🌈 Карфаген сьогодні – це престижне передмістя столиці країни, тут знаходиться літня резиденція президента. Тисячі років тому це місто було одним з наймогутніших і багатих. Заснований на 60 років раніше Рима, Карфаген був практично повністю зруйнований.

🌈 Одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Тунісу, римський амфітеатр в місті Ель-Джем може похвалитися стійким інтересом туристів з трьох причин. По-перше, це справжнісінький колізій, своєю величчю цілком здатний потягатися з римським побратимом.

🌈 Фортеця Газі Мустафи – монументальна пам’ятка Джерби, розташована на набережній столиці острова, міста Хумт-Сук. Її довга і славна бойова історія сходить до 9 століття, коли арабські завойовники Північної Африки для захисту від піратів спорудили на узбережжі укріплену цитадель.

🌈Храм в Дендера, маленькому місті на березі Нілу, присвячений богині Хатхор, богині неба. Він прекрасно зберігся і справляє сильне враження на будь-якого, хто його бачить.

🌈 Нова медина Ясмін-Хаммамета, або, як її ще називають, Середземноморська медина, – обов’язковий пункт культпрограма туристів, відпочиваючих на цьому курорті і в самому Хаммамете. Це відтворений з показовою ретельністю старовинний арабська місто за фортечною стіною.

🌈 Пустеля Сахара в Тунісі – головна південна екскурсійна пам’ятка, куди в обов’язковому порядку пропонуються екскурсії з будь-якого туніського курорту. Незвичного до спекотної екзотики північного туриста Сахара вражає нескінченними дюнами всіх відтінків жовтого, що йдуть далеко за горизонт.

🌈 Декорації до культової саги Джорджа Лукаса «Зоряні війни» – одна з обов’язкових зупинок на маршруті дводенної екскурсії в Сахару. Хоча з моменту зйомок першого фільму епопеї «Епізод IV. Нова надія », для якого вони і були побудовані, пройшло майже 40 років.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *