🐯🦁🐊🐢Танзанія. 🦀🌴🥥 Старт раннього бронювання!
Відкривай екзотику разом з нами.
 
💰Ціни від 1700дол за ДВОХ
 
🤔Навіщо їхати в Танзанію? О, для цього є сотні причин! І ось тільки деякі з них:
 
1 Купити прикрасу з танзанітом. До речі, так цей камінь став називатися завдяки американській ювелірній фірмі «Тіффані», яка і запропонувала дати йому ім’я на честь Танзанії, де знаходиться єдине в світі родовище цього дивного каменю.
 
2 Наїстися морепродуктами. Креветки з ягідним соусом, риба на грилі, рибні закуски, паштети, салати з мідіями, устриці з вином – ох, цей пункт неможливо писати на голодний шлунок.😋
 
3 Подивитися на кам’яне місто. Стоун Таун внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І виділили його за особливу архітектуру. Собори, мечеті, різьблені двері, палац, відомий як «Будинок чудес» – це місце не залишить вас байдужими!
 
4 Побачити, як живуть місцеві племена масаї. Ці племена, які в основному проживають на кордоні Кенії і Танзанії, зацікавлять будь-якого шукача пригод. Традиція подовжувати шию кільцями, червоні наряди, специфічні страви, загадкові малюнки на тілі і прикраси – впевнені, що ви захочете провести тут цілий день, ставлячи питання таким схожим і одночасно таким несхожим на нас людям.
 
5 Заспівати пісню We are the Champions під вікнами будинку Фредді Меркьюрі. Адже саме на острові Занзібар народилася і провела своє дитинство ця легенда музики! До речі, справжнє ім’я Фредді – Фаррух Балсара. А шукати його будинок потрібно в найстарішому районі Танзанії – Стоун Тауні на Kenyatta Road.
 
6 Випити коктейль прямо з кокоса. Нарешті ви зможете це зробити! Особливо радимо звернути увагу на кокосово-фініковий коктейль – легкий і смачний кокосовий сік, стиглі і неймовірно солодкі фініки, щіпка кориці – о, цей напій неодмінно стане вашим улюбленим!
 
7 Сфотографуватися з жирафом, тигром, слоном, гепардом, фламінго і ще з сотнею інших тварин і птахів. Для цього вам потрібно всього лише поїхати на сафарі і не забути фотоапарат. А вже звірі вас дочекаються.
 
Ну що, готові до неймовірних пригод і нових відкриттів? Тоді бронюйте тур до Танзанії прямо зараз, щоб скористатися всіма вигодами раннього бронювання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *