Танзанія завойовує серце туриста масою національних парків з дарвінівським різноманіттям тварин і екзотикою африканського життя. Леви Серенгеті і вершина Кіліманджаро, кратер Нгоронгоро, сафарі і пляжний відпочинок.

Віза – 50$ по прильоту (оплата лише з кредитної карточки)

Сафарі – головна «фішка» туристичної Танзанії.
Втім, при всіх достоїнствах національних парків країни, комбіновані тури сюди популярнішим, ніж сафарі «в чистому вигляді». І це не дивно: білосніжні піщані пляжі, багатий підводний світ і цікаві екскурсії Занзібару, Пемба і Мафії приваблюють туристів, стомлених материковим сафарі, нітрохи не менше, ніж слоники і кішки-переростки.

5 РЕЧЕЙ, ЯКИХ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В ТАНЗАНІЇ

1. Відвідати унікальний заповідний ліс Хосані (Йозані), де збереглася остання на острові колонія мавп-колобуси. Це в 24 км на південний схід від міста Занзібар.
2. Помилуватися на дельфінів, частих гостей бухти біля села Кізімказі.
3. Випробувати, що таке глибоководна рибалка, якою можна зайнятися на узбережжі островів Мафія і Пемба.
4. В один з вихідних відвідати Сільський музей Дар-ес-Салама, де виконуються традиційні танці.
5. На батьківщині знаменитого мистецтва різьблення «маконде» (makonde) плато Маконде придбати парочку сувенірів.

Трошки географії

Танзанія розташована у Східній Африці. Танзанія межує з Кенією, Угандою, Руандою, Бурунді, Демократичною Республікою Конго, Замбією, Малаві, і Мозамбіком.

На сході Танзанія омивається водами Індійського океану.

Також читайте: “Екскурсії в Танзанії”

НАЙКРАЩІ КУРОРТИ ТАНЗАНІЇ 👇:

 

🔵АРУША

Аруша – це галасливий курорт. Здається, що час поєднує тут і минуле, і сьогодення, і майбутнє: на вулицях можна зустріти місцевих жителів – масаїв в яскравій національному одязі, туристів з різних країн.

 

 

 

 

 

🔴ДАР-ЕС-САЛАМ

Один з найбільших торгових портів світу колись був рибальським селом під назвою Мзізіма. Багато мандрівників починають свої маршрути поїздок по екзотичних місцях Танзанії саме звідси. Незважаючи на те, що місто з екзотичними пляжами і розкішними готелями – тепер колишня столиця Танзанії, він до цих пір є місцем перебування уряду країни.

 

 

 

🔵ЗАНЗІБАР

Занзібар – це не один острів, а архіпелаг, що складається з головного острова Занзібар (який раніше називався Унгуджа -1460 кв. Км), острова Пемба, а також близько 50 маленьких острівців.
Столиця Занзібару вражає туристів своєю дивовижною сумішшю африканської і східної екзотики: довгий час господарями острова були араби. Про них нагадує стара частина столиці – “Кам’яне місто”. Його вузькі вулички, барвисті базари і мечеті немов зійшли зі сторінок казок “1001 ночі”. Але головна визначна пам’ятка Занзібару – коралові рифи, що оточують острів. Різноманітність морських мешканців тут вражає уяву.

 

 

🔴МАФІЯ

Мафія – морський заповідник світового значення. Такого розмаїття коралів і дивовижних тропічних риб немає більше ніде в Індійському океані.
З висоти пташиного польоту острів Мафія виглядає як підкова, його площа становить 394 кв. км, а площа морського заповідника Мафія, в якому мешкає більш ніж 400 видів тропічних риб – 822 кв. км.

 

 

🔵ПЕМБА

Острів, що входить до складу архіпелагу Занзібар, був відомий серед арабських торговців як «Al Khuthera», що в перекладі означає «Зелений острів». Зелений колір і насправді переважає на всій території острова. Тропічні ліси з безліччю населяють їх птахів, чудові коралові рифи навколо острова і різноманітність підводного світу привертають на Пемба туристів зі всього світла.

 

 

🔴МНЕМБА

Мнемба – в перекладі з арабської означає голова восьминога. Приватний острів, який пишається своїми прекрасними пляжами і мальовничими кораловими рифами, населеними незвичайними рибами, відомий як «рай для босих ніг». Перебуваючи під захистом ООН, він носить назву «одного з найкрасивіших коралових садів, коли-небудь знайдених в світі». Прибережні води багаті великою рибою, включаючи барракуд і акул. У коралових садах, розташованих на морському дні навколо острова, водяться близько 600 видів риб. В кінці серпня – початку вересня тут відбувається міграція китів, а китових акул можна побачити з грудня по квітень. На березі можна регулярно спостерігати черепах і дельфінів.
Острів Мнемба – це місце, де відкладають яйця зелені черепахи, занесені в Червону Книгу.