🌞  🌞  🌞Що цікавого в ТУРЕЧЧИНІ?  🌞  🌞  🌞
🌴Туреччина – це не тільки чудове узбережжі, мальовничі пляжі і чарівне ласкаве море. Крім того, це країна, невелика територія якої з легкістю вміщує багатющу спадщину різних культур і цивілізацій, їх мудрість і красу. Навіть самий вибагливий мандрівник знайде для себе серед архітектурних, історичних і природних пам’яток Туреччини щось, що не залишить його байдужим і назавжди підкорить серце.
Перлина Туреччини – Стамбул: місто, який з’єднав моря, континенти, епохи і релігії; місто, побивавш  🌴

🌈Польоти на повітряній кулі в Каппадокії.

Якщо у вас є мрія політати на повітряній кулі, то найбільш підходящим місцем є Каппадокія. Тільки з висоти пташиного польоту ви побачите справжнє природне диво – різнокольорові скелі, казкові ландшафти вулканічного походження, знамениті освіти – Перібаджалари, долини і схід сонця.
Це незабутній досвід і пам’ять на все життя.

🌈Джип-сафарі

Якщо ви любите природу, то ця екскурсія вам необхідна. Красиві пейзажі, чисте повітря і запах лісу будуть оточувати вас всюди. Також присутній екстрим, а саме: круті повороти, серпантин, обриви, але немає причин для хвилювання, так як везти вас буде досвідчений, російськомовний водій-гід.

🌈Прогулянка на яхті

Завдяки цій екскурсії вам надасться прекрасна можливість помилуватися на Кемер і його узбережжі з моря, побачити чудові бухти Фазеліс, Рая і Місячне світло, купуватися в чистій воді глибокого синього кольору, позасмагати на палубі. Прекрасна екскурсія для відпочинку сім’єю або з друзями..

🌈Памуккале (PAMUK – бавовна, KALE – фортеця, замок)

Бавовняна фортеця. Протягом багатьох століть джерело води, насичений мікроскопічними частинками кальцію, вириваючись з надр, стікає по горбах. Частинки кальцію, осідаючи на поверхні грунту, покривають пагорби білим шаром. Унікальне творіння природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *