💢1. Попірнати з акулами, дельфінами і у останків затонулих кораблів
🔹Дайвінг на Мальдівах – це магніт, який притягує до себе тисячі дайверів з усього світу. А новачків після декількох занурень і за «акваланг не витягнути». А все тому, що таке розмаїття підводного світу не скрізь знайдеш.
🔹На Мальдівах можна: зробити підводну прогулянку мальовничими рифами з білими коралами, лабіринтами, печерами і гротами; побороти відчуття страху і наблизитися до акул-молотів, або ж навпаки, поплавати з добрими дельфінами, а можна і просто помилуватися екзотичними різнокольоровими рибками; відчути себе дослідником і відправитися вивчати затонулі кораблі.

💢2. Милуватися Мальдівами з висоти пташиного польоту
🔹Екскурсіонних маршрутів і місць відпочинку на острові не так вже й багато, і тому, одне з найголовніших розваг – це прогулянка на вертольоті над островами і атолами Мальдів.
🔹Ви навіть не можете уявити, який перед вами відкриється вид: безкрайній, блакитний океан, білосніжні узбережжя островів, яскраві тропічні ліси.

💢3. Повечеряти під водою
🔹Вечеряти в готелі, в ресторані на березі або навіть на яхті в океані, зрозуміло, завжди приємно, але, погодьтеся, вже банально. А як на рахунок того, щоб зробити це під водою?! В оточенні скатів або акул, на глибині 5-10 метрів.
🔹Все це можливо в одному з підводних ресторанів Мальдів, які не перестають дивувати як «інтер’єром», так і дивовижними стравами Мальдівської та інших кухонь світу.

💢4. Прогулятися по найменшій столиці в світі
🔹Столиця Мальдів – Мале – одна з найменших в світі, її площа складає всього 5,8 км, і при цьому тут якось примудряються жити більше 150 000 чоловік.
🔹А також є безліч пам’яток: Національний музей, Мечеть Великої П’ятниці, парк Джумурі-Майдан, Палац Муліаге і каплиця Меду Зіярат.

💢5. Побувати на безлюдному острові
🔹Кожен з нас хоч раз у житті мріяв опинитися на безлюдному острові, щоб далеко від всіх насолодитися спокоєм і тишею з коханим або близькою людиною.
🔹І на Мальдівах у вас є така можливість, замовивши поїздку на острів на весь день або ж на половину дня. Тільки уявіть – крім вас, нікого немає і можна робити все, що захочеться.

💢6. Станцювати Бодуберу
🔹Бодуберу – запальний танець під барабанний бій, який привезли на Мальдіви близько 10 століть тому, і за цей час він став справжньою традицією. Для виконання бодуберу необхідно близько 20 осіб, з них як мінімум 3-5 – барабанщики.
🔹Танцюють переважно чоловіки, але запрошують до танцю усіх охочих. Бодуберу – це дуже ритмічний танець, де кожен стукіт супроводжується рухом, і нерідко його можна спостерігати в барах на березі океану. І чим довше ви в танці, тим швидше вас огортає цілковите розслаблення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *