👗 Поради по збору валізи 👗

💢1. Складіть список
Як би нудно це не звучало, але накидати приблизний список того, що необхідно в подорожі, просто необхідно. Це врятує вас від паніки і забутих речей першої необхідності.

💢2. Дотримуйтесь обмеження на провезення багажу
Якщо ваша авіакомпанія говорить: “23”, значить 23 і не кілограмом більше! Пам’ятайте: перевага оплачується за драконівськими тарифами, тому простіше зважити сумку дому та викласти зайвий светр, ніж потім шкодувати.

💢3. Беріть мінімум взуття
Взуття – сама об’ємна частина багажу. Зазвичай рекомендують брати не більше трьох пар. Укладати їх краще з боків сумки, пари краще розділити – так ви значно заощадите місце.

💢4. Економте місце в сумці
Крім пар взуття, які неодмінно потрібно розлучити в дорозі, варто також прокладати ремені й проведення з боків валізи. А шкарпетки і білизну – щільно вкласти в черевики.

💢5. Скажіть “ні” пузатій косметичці
Всі флакони, пляшечки і тюбики (з найнеобхіднішим вмістом!) Краще розподілити по маленьким “кишенях” порожнього простору, не займаючи дорогоцінне місце.

💢6. Покладіть речі валиками
Кидати речі купою, безсумнівно, моветон. Складати їх шарами – принцип найбільш традиційний. Але можна згортати одяг і в акуратні валики – так вона менше мнеться і займає менше місця.

💢7. Не забудьте перехідники
Залежно від того, в яку країну ви летите, подбайте про перехідники для зарядних пристроїв. Ох так, самі зарядні пристрої теж не забувайте – іноді їх покупка може влетіти в копієчку.

💢8. Віддайте перевагу універсальним речам
Чим більше поєднань можна скласти з узятих на себе руки брюк / спідниць і футболок / блуз, тим краще. Чим більше серед них “немнущихся” – тим краще. Чим вони легше – тим краще! Таке ось Правило Трьох “краще”.

💢9. Ніякого манікюру на борту
Рада для представниць прекрасної статі: якщо в ручній поклажі ви зібралися везти пилку, ножиці або будь-який інший манікюрний інструмент зі сталі, відмовтеся від цієї ідеї, адже працівники аеропорту попросять вас позбутися від них.

💢10. Найнеобхідніші речі їдуть зверху
Якщо ви впевнені, що та чи інша річ може стати в нагоді вам дуже скоро (можливо, вже в аеропорту), наприклад, куртка – покладіть її зверху.

💢11. Не перевантажуйте валізу
Навіть якщо ліміт по вазі ще не досягнуто, перевірте об’ємне співвідношення речей і валізи – якщо блискавка ледве застібається, доведеться щось викласти. Ви ж не хочете, щоб він тріснув в дорозі?

💢12. Перевірте комплектацію: гроші, квитки, документи
Перевірити потрібно прямо перед виходом: цей набір є першочерговим, адже без нього ніякого відпочинку зовсім не буде. Помістити їх (разом з технікою) краще в ручну поклажу.
І приємної вам відпустки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *