😱А ви знали, що часте подорожування грозить зробити вас здоровою і щасливою людиною?!👍

😁 1. Туризм зміцнює ваш організм
Попадання в незнайоме середовище з захопленням сприймає ваш мозок, але імунна система в цей час відчуває справжній стрес. Чужі мікроорганізми атакують ваше тіло, поки ви безтурботно насолоджуєтеся видами з вікна готелю. Справитися з загрозою допомагають нові антитіла, які незмінно постають на ваш захист. Подібна боротьба робить ваш організм сильніше і стійкіше до незвіданих для нього хвороб. Це не означає, що протягом наступного туру ви можете забути про гігієну – мити руки і використовувати дезінфікуючі засоби все також необхідно. Просто не варто переживати через декількох нових бактерій.

🌪 2. Відпочинок знижує напругу
Ми часто говоримо про те, чим корисні подорожі для жителів великих міст, – вони допомагають розслабитися. Згідно з дослідженнями, після відпустки ще протягом трьох днів організм людини перебуває в надзвичайно спокійному, оздоровленій стані. Науково доведено, що відпочинок в нових країнах робить людей щасливішими, позбавляючи їх від депресії і знижуючи рівень внутрішньої тривоги.

🙃3. Свіжі емоції оберігають душевне здоров’я
Подорожі розширюють ваш кругозір: ви зустрічаєте нових людей, потрапляєте в несподівані ситуації, потрапляєте в незвичні умови. Словом, розвиваєте дух і розум. Все це йде на користь вашому психічному здоров’ю. Одержуваний людиною досвід підвищує когнітивну гнучкість, зберігаючи гостроту його розуму. Дослідження показують зв’язок частих поїздок з особистісним зростанням і розвитком у людей творчих здібностей. Той, хто подорожує і навчається за кордоном, як правило, більш відкритий і емоційно стабільний.

❤️4. Подорожі знижують ризик серцево-судинних захворювань
Розгадку знову слід шукати в розслабляючий ефект відпочинку. Перебуваючи далеко від рутини, люди несвідомо усуваються від усіх стресових факторів. Дослідження показало, що чоловіки і жінки, які щорічно відправляються у відпустку, в меншій мірі схильні до серцевих нападів і розвитку хвороб серця.

💪5. Активний відпочинок підтримує вашу форму
Відвідування нових країн змушує постійно перебувати в русі в спробах побачити все і відразу, – врешті-решт, ви за це заплатили! Ось чим корисні подорожі для вашого тіла – вони дарують м’язовій системі несподівану, але приємну навантаження.

👩‍⚕️6. Ви потрапляєте в місця, які здатні лікувати самі по собі
У світі є багато дивовижних куточків, і, як правило, їх не на знайти на вашому задньому дворі. Ось лише один приклад: гарячі джерела в Туреччині, Ісландії або Коста-Ріці знімають больові відчуття і омолоджують шкіру.

🌎7. Подорожі продовжують життя
І це правда! Доведено, що тривалість і, що найголовніше, якість життя любителів туризму вище, ніж у інших людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *