👉Для тих, хто втомився від сумних зимових пейзажів за вікном – море, сонце і пісок пропонують Таїланд, Домінікана, Індія (Гоа), В’єтнам, Індонезія, Куба і Мексика.

💢В Таїланді, наприклад, варто звернути увагу на пляжі Пхукета (Патонг, Камала, Банг-Тао і Сурін) і, звичайно, не забути про острів Самуї.

💢Гоа радо зустріне вас найчистішим піском і теплим морем на пляжах (Маджорда, Тіракол, Морджім і Кавелоссим).

💢А ось для любителів дайвінгу краще В’єтнаму місця годі й шукати: різноманітність підводної фауни і найнижчі ціни на цю розвагу роблять В’єтнам цікавою місциною для дослідників глибин.
Щоб поніжитися на пляжі, варто відправитися в Центральний В’єтнам (наприклад, на пляжі Чайна Біч і Мі-Кхе в Дананге) або в південні регіони країни (Нячанг, Фантхиет або острів Фукуок).

💢В Домінікані туристу варто придивитися до таких пляжних точок,
як Пунта-Кана, Пуерто-Плата, Сосуа або Бока-Чіка. Найчистіші пляжі і спокійне море – в Бойяібе, а Самана просто рай для цінителів усамітненого відпочинку.

💢Мрієте про яскравий відпочинок на морі за кордоном? Тоді ваш шлях лежить на Кубу, адже у Островів Свободи є, що вам запропонувати!
За традиційним відпочинком і розвагами на кшталт дайвінгу та стрибків з парашутом прямуйте на курорти Санта-Лусія (Камагуей) і Варадеро (хоча варто відзначити, що дайвінг на останньому буде вам цікавий, адже біля узбережжя багато затонулих кораблів і літаків).
Ну а якщо вам хочеться більш «дикого» відпочинку, то кубинські острова саме те, «що доктор прописав»: Кайо-Ларго, Кайо-Коко, Кайо-Гільєрмо або Кайо-Сабіналь – вибирати вам.

💢Мексика – відмінний варіант для тих мандрівників, які не бачуть себе без активного відпочинку. Дайвінг та серфінг тут просто вражаючі! Дослідити підводний світ можна в однойменному морському парку острова Косумель (заодно побачите найбільший кораловий риф у світі), в Канкуні, Ла-Пасі, Плайя-дель-Кармен і Рів’єра-Найяра.
Якщо буде мало – до ваших послуг також узбережжя Тихого океану, Мексиканську затоку і печери півострова Юкатан. Найпопулярніші місця для серфінгу – Масатлан, Канкун, Рів’єра-Найяра, Меріда і Пуерто-Ескондідо.

💢Індонезія побалує вас ласкавим сонцем і теплим піском на пляжах островів Балі, Кута, Ломбок, Джимбаран, Белітунг і Сумбава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *