Хорватия

🌴Хорватія умовно ділиться на три курортні зони. Півострів Істрія відомий своїми мальовничими краєвидами на Адріатичне море, чистою водою і близьким сусідством з Італією (всього 3,5 години по морю до Венеції). Пляжі на Істрії не самі зручні: велика галька і бетонні платформи, але зате тут досить прохолодно навіть в розпал літнього сезону. Любителям середньовічної романтики варто з’їздити в Ровінь, Пулу і на острів Крк, для молоді відмінно підійде Медулин (одне з небагатьох місць в регіоні, де зустрічаються піщані пляжі і можна зайнятися дайвінгом), любителів спокійного відпочинку і літніх людей чекає Ловран, а бажаючим поправити здоров’я можна відвідати Опатию. 🌴

🌎Що цікавого можна побачити?!

💥Головна історична пам’ятка хорватської Пули, та й чи не всієї Хорватії, – величний давньоримський амфітеатр 1 століття нашої ери, який місцеві називають просто Арена. Захопитися тут дійсно є чим: Арена Пули гордо носить звання шостого за величиною амфітеатру в світі.

💥Палац Діоклетіана в Спліті – найбільш добре збережений архітектурний пам’ятник часів Священної Римської імперії. Правда, набагато більше для визначення цієї споруди підходить слово «місто». Все через величезній території, яка дорівнює трьом гектарам.

💥Одна з найбільш відвідуваних природних пам’яток Європи – Плітвіцькі озера – знаходиться в центральній частині Хорватії. І це не дивно: в 1949 році мальовничі Плітвіцькі озера отримали статус національного парку.

💥Бріоні (Brioni) – група островів перед західним узбережжям Істрії. Острови відділені від материка протокою Фазана і знаходяться в 6 км від Пули. 14 з них мають статус національного парку. На найбільшому острові розташовано декілька готелів і окремих вілл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *