💢1. Сіднейський оперний театр (Sydney Opera House)
Це головна визначна пам’ятка міста. Сіднейський оперний театр знають всі, навіть ті, хто ніколи не був тут.
Оперний театр є візитною карткою не тільки міста, а й усієї Австралії.
Всередині опера виглядає набагато стриманіше і скромніше, ніж зовні, тому туристи і гості міста часто насолоджуються її романтичним видом з боку і фотографуються на її фоні.

💢2. Міст Харбор-Брідж (Harbour Bridge)
Міст Сіднея є одним з величезних арочних мостів в усьому світі. Його довжина 1 149 метрів, а ширина – 49 метрів, вага моста – 52800 тони. Міст Харбор-Брідж з’єднує центральну і ділову частину міста. Тут відкрито дорожній рух для автомобілів і потягів.
На Новий рік міст є головним піротехнічним елементом, його прикрашають феєрверками, а з обіду починають збиратися люди, щоб не пропусти це фантастичне шоу. Всього на мосту може зібратися близько 70 тис. Чоловік.

💢3. Гайд-парк (Hyde Park)
Цей парк розташувався на цілих 16 га. Тут росте близько 580 видів дерев, серед яких зустрічаються пальми, інжир і фігові дерева. Розділений парк алеями, за якими з великим задоволенням гуляють місцеві жителі і гості міста.
Тут можна не тільки отримати величезне естетичне задоволення, а й перекусити на травичці.

💢4. Королівський ботанічний сад (Royal Botanic Gardens Sydney)
Круглий рік можна абсолютно безкоштовно відвідати Королівський ботанічний сад. Розташований він у самому центрі Сіднея навпроти оперного театру.
Тут відкрився перший зоопарк в Сіднеї і росте близько 4770 дерев, колекції гербаріїв налічують 1,2 мільйона рослин і, звичайно, живе величезна кількість звірів і птахів, таких як, наприклад, жовточубий какаду, лисовидні поссуми і білі австралійські ібіси. Вся паркова зона безкоштовна для прогулянок і огляду.

💢5. Судно SS Ayrfield
У берегів Олімпійського селища в Сіднеї можна побачити судно SS Ayrfield – це справжній корабель, який служив вірою і правдою з 1911 року, але в 1972 році його відправили на вічну стоянку. За багато років корабель покрився іржею, мохом і деревами. Саме тому, жителі часто називають його «Плаваючим лісом».
Ще одним незвичайним пам’ятником є ​​крісло Пані Маккуорі, яке є історичною пам’яткою міста. Зроблена ця лава зі скелі, за наказом Елізабет Маккуорі, яка була дружиною генерал-майора Лахлан Маккуорі, губернатора НЮУ. Сьогодні це популярне місце відпочинку, пікніків і місце єднання з природою.

💢6. Сіднейська вежа (Sydney Tower)
В центрі Сіднея стоїть Сіднейська вежа (Sydney Tower), по висоті вона посідає друге місце в Австралії – 305 м. Поступово піднімаючись на вежу, увазі туристів будуть представлені сувенірні лавки, оглядовий майданчик і ресторан. Щоб потрапити всередину вежі, слід записатися на спеціальну екскурсію, а ось подивитися з боку доступно всім.
Самим улюбленим місцем проведення відпочинку не тільки туристів, але і сіднейців є безкоштовні кінопокази Movies by the Boulevard на природі, під відкритим небом в Sydney Olympic Park. Сюди бажаючі подивитися кіно приходять як на пікнік, озброєні подушками, пледами, кошиками з бутербродами і, звичайно, попкорном. Така розкіш доступна весь січень, адже в Австрії це і є середина літа.
Ну, а якщо в січні ви сюди не потрапили, не варто впадати у відчай, адже в Сіднеї є бар Selinas, де по четвергах теж доступні безкоштовні кінопокази.

💢7. пляжі Сіднея
Великою популярністю користуються найчистіші пляжі Сіднея, це: Пляж Palm Beach, Пляж Марубра, Пляж Менлі. Але найпопулярнішим є Пляж Бондай, в довжину він досягає 1 кілометр.
На пляжі можна не тільки відпочити і насолодитися морським повітрям, а й помилуватися безліччю паромів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *