👗Речі, які необхідні в подорожі 👗

1. Карти, гроші, документи
Перше і головне, що потрібно взяти з собою в поїздку – документи і гроші. Це найважливіше в подорож – тримайте ближче до серця. Краще мати невелику сумочку або рюкзак, який ви завжди будете носити з собою і брати в ручну поклажу при перельотах.

2. Об’єктиви для мобільного телефону
Незамінна річ, якщо у вас немає професійних камер. Є дуже хороший комплект Moment Lenses, які за якістю набагато краще, ніж Olloclip. Дають можливість знімати на широкий кут і більш портретно, ніж звичайні камери телефону.

3. Ноутбук і смартфони
У поїздці завжди важливо залишатися на зв’язку і мати можливість оперативно робити будь-яку роботу.

4. Мінімум одягу
Дуже важливо брати в подорож зручний одяг і взуття. Пакуючи чемодан, не старайся помістити в нього весь свій гардероб. Вибираючи одяг для відпочинку, віддавай
перевагу простим і натуральним тканинам, в яких тобі буде легко і комфортно.

5. Ліки
Якщо вам виписані ліки, то вам не потрібно нагадувати їх взяти. Пам’ятайте, що не дивлячись на те, що за кордоном аптеки на кожному кроці, вони можуть не працювати вночі, або у вас будуть проблеми з поясненням, які саме ліки вам потрібно. Не випробовуйте долю і заздалегідь складіть список необхідних ліків.

6. Засіб від сонця
Щоб за час відпустки в жаркій країні твоя шкіра не встигла згоріти і тут же по-зрадницькому облізти, своєчасно запасись засобами від сонця. Адже приголомшливий загар – відмінний спосіб змусити повірити навіть закоренілих скептиків в те, що в тебе було закохано підлогу курорту.

7. Карти / путівники
Звичайно, ви можете взяти їх в готелі, але краще заздалегідь скласти маршрут, закачати декілька додатків в телефон, щоб не загубитися в іншій країні. У путівниках відмінна практична інформація про те, куди варто сходити, що подивитися в першу чергу і чим можна зайнятися на вихідних. Якщо ви ще погано знаєте мову, то можна взяти з собою розмовник.

8. Капелюх або хустку
До речі, капелюх можна купити на місці. Як і хустку, її дуже зручно брати з собою на пляж для захисту обличчя та волосся від сонця. Крім того, велику шифонову хустку можна використовувати як парео на пляжі, вона же захистить від сонця на прогулянці або може стати доповненням до вечірнього вбрання.

9. PowerBank
Ви взагалі уявляєте свою поїздку без портативної зарядки?
У нас завжди багато гаджетів, і ми ніколи не знаємо, коли випаде можливість зарядити девайс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *