💦💫 Найкрасивіші водоспади в світі 💦💫
 
🌀1. Ніагара
🔹Ніагара – «голосна вода» – водоспад, який падає з висоти 50 м, чудо природи і пам’ятка Канади і США. Щороку мільйони туристів приїжджають в Північну Америку, щоб побачити це уособлення сили і могутності природи. Ніагару видно і чутно задовго до її появи: перед вами з’являється хмара водяної пари і чути шум води.
🔹Суровою зимою 2018-го Ніагарський водоспад замерз. Чи не сам потік, звичайно, а тільки бризки. Вони замерзали прямо в повітрі і падали на дерева і каміння.
 
🌀2. Ігуасу
🔹На річці Ігуасу, русло якої служить кордоном між Аргентиною і Бразилією, вирує аж 275 водоспадів. У 2011 році їх визнали одним із семи природних чудес світу.
🔹Відкрив водоспади (для європейців) Кабеса де Вака в 1541-м – конкістадор плив по річці в пошуках скарбів Ельдорадо. З скарбів він знайшов тільки ці водоспади, а також став першим європейцем, який побачив живого бізона.
 
🌀3. Водоспад Сазерленд (Sutherland Falls), Нова Зеландія.
🔹Найбільш видовищний водоспад Нової Зеландії чудовий 580 метровий водоспад Сазерленд. Він розташований в глибині диких і красивих фіордів національного парку Фьордленд(Fiordland National Park)
 
🌀4. Плітвіцькі водоспади (Plitvice Waterfalls), Хорватія.
🔹Коли розмова заходить про найкрасивіші водоспади світу, важко не згадати про цю всесвітньо відому пам’ятку – десятки водоспадів розташованих в національному парку Плітвіцькі озера .
 
🌀5. Вікторія
🔹Названний в честь королеви Вікторії водоспад на річці Замбезі у Південній Африці серед корінного населення був перш відомий як Грохочучий Дим.
🔹Велична краса і міць, що не припиняється ні на секунду гул, мільйон бризок, що утворюють хмару пари і туман, відчуття небезпеки, коли стоїш на краю, і над усім цим величчю сліпуча веселка – саме таку картину ви зможете спостерігати на водоспаді Вікторія, одному з найбільших водоспадів світу.
 
🌀6. Кайетур
🔹Водопад Кайетур, розташований в Західній Гайані недалеко від венесуельського кордону, не надто популярний серед туристів (добиратися сюди, якщо чесно, важкувато), а даремно: він в п’ять разів вищий за Ніагарський і в два – водоспаду Вікторія. Щомиті з висоти 226 метрів падає понад 650 кубометрів води.
 
🌀7. Водоспад Анхель (Angel Falls), Венесуела.
🔹Падаючий з висоти 979 метрів з вершини містичної тепуі Гвіанського нагір’я, водоспад Анхель розташований глибоко в венесуельських екваторіальних лісах національного парку Канайма. Подорож до цього водоспаду залишить у вас незабутні враження.
 
🌀8. Йосемітський водоспад (Yosemite Falls), США.
🔹Перлина національного парку Йосеміті . Розташований в мальовничій долині, легкодоступний, один з найвищих водоспадів у світі дозволяє розглянути себе з великого числа туристичних стежок, завдяки чому потрапляє в список кращих.
 
🌀9. Водоспад Ґульфосс (Gullfoss), Ісландія.
🔹Один з найбільш унікальних водоспадів у світі. Знаходиться він на річці Хвітау і складається з двох каскадів розташованих під кутом 90 градусів один до одного. Водоспад Ґульфосс – одна із знакових природних пам’яток Ісландії .
 
🌀10. Водопад Деттіфосс (Dettifoss), Ісландія.
🔹Це найпотужніший водоспад Європи, спускаючи талі льодовикові води в 44 метрову прірву. Розташований у національному парку Йекульсаурглювур, водоспад Деттіфосс є фаворитом у багатьох любителів ісландської природи.

One thought on “💦💫 Найкрасивіші водоспади у світі 💦💫”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *