Візовий режим .
Для громадян України віза на Мальдіви оформляється по прибуттю в аеропорт Мале. Термін дії візи – 30 днів з моменту в’їзду. Отримання візи безкоштовно.

Географічне положення: Мальдіви – найунікальніша за своїм географічним положенням держава. Адже республіка складається з сотні маленьких островів, розкиданих на невеликій відстані один від одного в Індійському океані.
Загальна кількість островів – близько 2 тис., й далеко не всі з них заселені.

Клімат. Клімат на Мальдівах тропічний, ці острови просто створені для того, щоб люди насолоджувалися прекрасною погодою на березі океану. Температура на островах майже цілий рік коливається в межах +25 +30С. Приїжджати на Мальдіви варто з листопада по квітень, коли стоїть прекрасна погода і найчистіша вода. В інші ж місяці погода може вередувати.

Пляжі Мальдів – це, можна сказати, головна визначна пам’ятка архіпелагу. Вони несхожі на інші, перш за все, своєю мальовничістю, оскільки оточені тропічними заростями, квітучими рослинами.
Всі пляжі піщані, на багатьох курортах білосніжний пісок – це подрібнені самою природою корали. Відпочинок на таких пляжах надасть море задоволення: ви будете під сонячними променями лежати на найчистішому піску і в будь-який момент можете сховатися від спеки в тіні екзотичних дерев. Всі пляжі оточені ланцюжком коралових рифів, тому плавати потрібно в спеціальному взутті, щоб не поранити ноги.

Також читайте: “Екскурсії на Мальдівах”

КУРОРТИ

Адду Атолл

Адду Атол знаходиться приблизно в 298 милях від міжнародного аеропорту Хулуле і столиці Мале – найпівденніший атол Мальдівського архіпелагу (розташований на південь від екватора).

 

 

Арі Атолл

На острові пропонуються всі умови для занять водними видами спорту: віндсерфінг, плавання з маскою і ластами, водні лижі, каное, катамаран, оренда човнів, катання на водних бананах, скутера, парасейлінг, є свій дайвинг-центр.

 

Атолл Даалу

Достатньо всього 40 хв польоту на гідроплані, щоб досягти острова Velavaru. Уродженцям Мальдів це місце відоме як “острів черепах” і дійсно, “velaa” на місцевій мові означає черепаха.
 

Лавіані Аттол

Атолл Лавіані розташований в 120 км на північ від Північного Мале атолу. Атолл налічує 63 острови, більшість з них сконцентровано на протязі 30 км навколо бар’єрного рифу від Селіхіфуші на сході до Алігау на самій південній точці цього атола.

Міму Атолл

МІМу Атолл – це 8 рибальських островів у східній частині та два туристичні острова. До відкриття готелів на атол організовувалися численні круїзи – тут чудові місця для підводного плавання.

 

Мале

Мале – столиця Мальдівських островів, а також комерційний і адміністративний центр. Це найбільш популярний і жвавий острів в Мальдівському архіпелагу.

 

Ніланде атолл

Ніланде атол (Nilandhe Atoll) або його ще називають Фаафу займає площу 32 км на 24 км і включає 15 обжитих і 16 незаселених островів, досі в цьому атолі тільки один острів облаштований для туристів. Це: Філітео (або Філітхеео).

Південний Мале Атолл

Південний Мале Атолл – протяжність 36 км в довжину і 19 км в ширину. Південний Мале Атолл складається з 30 островів, 3 з яких населені людьми, 10 незаселених і 17 островів-готелів, що відрізняються від Північного Мале менш окультуреної природним середовищем і кращими можливостями для дайвінгу.

 

 

Північний Мале Атолл

Північний Мале Атолл – головний атол Мальдівських островів, який включає в себе і столицю республіки місто Мале. Протяжність атолу 69 км в довжину і 39 км в ширину. Північний Мале Атолл складається з 50 островів і декількох маленьких острівців

 

Фаафу Атолл (Північний Ніланд)

Розмір Фаафу (Північний Ніланд) Атола – 32 км на 24 км. Атолл включає всього 15 обжитих і 16 незаселених островів. До цих пір тільки один з них облаштований для туристів – це Філітео.