Віза. Віза на перебування терміном 15 днів/14 ночей не потрібна

Географія. Хайнань – тропічний острів, що належить Китайській Народній Республіці (КНР) і є її однойменної провінцією. Розташований на півдні країни,  довжина берегової лінії – 1500 км. Центральна і південна частини острова покриті густими лісами, плантаціями манго, бананів, ананасів, кави, чаю і кокосів.

Клімат і погода. Острів Хайнань часто називають «Східними Гаваями» через його розташування на одній широті з Гавайськими островами. Острів омивається водами Південно-Китайського моря, більше 300 днів в році стоїть ясна сонячна погода. На острові Xайнань чисте і цілюще повітря. Середньорічна температура повітря в Дадунхайстановить 24 ° С, а в омиває його Південно-Китайському морі – 22 ° С. Протягом року різкого перепаду температур не відбувається. Однак взимку на острові явно прохолодніше, ніж влітку, особливо у вечірній час. Восени територія острова схильна до впливу тайфунів. Проте туристичний сезон тут триває цілий рік.

Пляжі. Пляжі на узбережжі острова Хайнань в Китаї піщані, з пологим входом і прозорою водою. Практично всі вони муніципальні (за винятком пляжів, що належать дорогим готелям), обладнані лежаками, парасольками і душовими кабінками. Найчистішими вважаються пляжі на курортах Ялунвань і Хатангбей. Чим ближче до міста Санья – тим пляжі гірше в плані чистоти і багатолюдні.

Термальні курорти. На острові Хайнань два види термальних джерел – радонові і калієво-натрієві. Вода – першоджерело всього. Так вважають місцеві жителі острова Хайнань. Воду з джерел вони називають “живою водою”. Ще в далекому минулому були помічені цілющі властивості джерел “Сім фей”. Після важкого робочого дня на пекучому тропічному сонці, купання в джерелах повертає енергію, надає тонус. Із вдячності до природи, місцеві жителі щороку влаштовують свято – “Купання в джерелах”.

Також читайте: “Екскурсії на о.Хайнань”

Курорти

Санья – друге велике місто і перший курорт острова. Це місто не випадково стало центром розвитку міжнародного туризму. Прозора вода, білосніжні піщані пляжі приваблюють сюди десятки тисяч туристів. З трьох сторін до Саньї підступають гори, а з четвертої вона омивається Південно – Китайським морем. Протяжність морської берегової лінії 209км, тут нараховується 19 бухт. Крім відпочинку на курорті Санья можна провести профілактику і лікування різних захворювань.

 

Дадунхай – розташований недалеко від міста Санья. Його пляжі вважаються найкрасивішими на острові. Дадунхай – це кілька кілометрів білосніжного піску, блакитне небо, прозора морська вода, і далеко в море – вітрила рибальських джонок і сампанов, підморгує вечорами яскравими ліхтариками, світло яких притягує мешканців морських глибин, немов метеликів. Навколо курорту протягом багатьох кілометрів лежать великі плантації зарослі кокосовими і банановими пальмами, ананасами, манго і квітучими кактусами. Дадунхай – центр вечірньої туристичної тусовки, де веселощі в нічних клубах і численних рибних ресторанчиках не змовкають до ранку.

 

 

Ялунвань вважається найпрестижнішим. Саме в тут розташовані фешенебельні отелu u лучшuхе поля для гольфу на острові Хайнань. Берегова лінія курорту Ялунвань з сліпуче білим дрібним піском довжиною в 20 км нагадує за формою молодий місяць. Густі смарагдові ліси, що покривають схили гір, мальовничі печери і дороги дивно гармонійні. Вода чиста і прозора. Пляжі оточують пальмові дерева, ананаси, манго. Тут стираються грані між морською гладдю і небом. Місцеві жителі називають цю затоку – «рай на землі.