Зробили для вас підбірку молодіжних та веселих готелів в Туреччині. 
 
В Туреччині багато готелі орієнтовано на молодят, романтичні пари, на любителів буйних вечірок, де можна завести нові знайомства, де вечірки до ранку.
 
По яким критеріям визначити, що більша частина відпочиваючих молодь,компанії друзів,пари без дітей?
 
👩‍🎤нічні клуби (близько або на території);
🤾‍♂️активна анімація та розваги;
🏖️близько до міста та моря;
🍹система “all inclusive”;
🎶живі виступи популярних співаків та ді-джеїв;
🌋можливість побувати на лазерних шоу та пінних вечірках.
 
🏩 Orange County 5*
Завоював репутацію самого розвинутого в плані нічних розваг готелю в Кемері. Територія схожа на амстердамські вулички, багато кафешок, барів та ресторанчиків (все безкоштовно,входить в концепцію “ультра все включено”).
Готель пропонує високий сервіс та відмінне харчування практично цілодобово. Територія невелика,завдяки чому всі розваги находяться поруч і це все схоже на велику загальну вечірку. Дуже молодці аніматори постійно працюють і заводять людей. Вечірки коло басейну, активні ігри, нічні дискотеки на пірсі.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1660дол на ДВОХ.
 
🏩 Crystal Deluxe Resort & SPA 5*
Ще один динамічний, молодіжний готель в Кемері, розташований через дорогу від власного пляжу с достатньо компактною територією. Готель працює по системі “Ultimat all inclusive” (24 години) з дуже хорошим харчуванням та імпортним алкоголем. Помимо близької доступності до головних дискотек Кемеру,тут для молоді активна анімація та власний нічний клуб.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1440дол на ДВОХ
 
🏩 TUI Day & Night Connected Hydros Club 5*
Готель з хорошою зеленою територією в Кемері. В нього класне місцезнаходження. Знаходиться на березі моря, з одної сторони активне життя з клубами та розвагами, з іншого боку – природа. Номера не нові,але чисті. Хороше харчування,адекватний сервіс. Активна анімація – спортивні конкурси, розваги. Хороший варіант для тих,хто хоче поєднати активне нічне життя та спокійним релаксовим відпочинком вдень.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1500дол на ДВОХ
 
🏩 Asdem Park Hotel 4*
Готель з невеликою територією в 100м від пляжу. Знаходиться в центрі Кемеру. Поруч найкращі клуби східної частини середземноморя.
Молодь вибирає цей готель в першу чергу за гарну демократичну ціну та чудове розташування. Хороші номера, якісне харчування, цікава анімація та шумні вечірки. Все на хорошому сервісі, ціна=якість.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 900дол на ДВОХ
 
🏩Adam & Eve Hotel 5*
Стильний готель в Белеку на березі моря і тільки для дорослих (16+). Інтерєр вразить навіть самих привередливих туристів. Джакузі та парова баня, оригінальна система підсвітки кімнат, зеркальні стіни і неймовірні ліжка. Справжнє лазерне шоу, концерти зірок, конкурси краси і тематичні вечірки на пляжі і на пристані не дадуть скучати. Дискотеки на всю ніч, смачні коктелі, гучна музика. Із незвичайного – ресторан,де гостям пропонують вечеряти в темряві і сама велика барна стійка в світі – 96 метрів.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1650дол на ДВОХ
 
🏩Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5*
Це спа-готель в Белеку,розташований на березі моря. Це розкішний курортний комплекс,в якому гостям пропонується всі послуги для повноцінного відпочинку. Супер активна анімація, сім барів (148 видів імпортного алкоголю преміум класу), нічний клуб з оригінальним дизайном, щотижневі безкоштовні концерти зірок ( Діма Білан, Ані Лорак,Меладзе, Наргіз та інші) .При тому в цьому готелі знайдуться розваги як для дорослих так і для дітей. Ідеальний варіант для сімейних пар та молоді.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1700дол на ДВОХ
🏩Granada Luxury Resort & SPA 5*
Готель з цілодобовим UALL ,знаходиться в Аланії. Життя тут бурлить 24 години на добу. Розважальні програми не дадуть вам заснути до ранку:пізня вечеря, запальні виступи вечірнього шоу, дискотеки, власний нічний клуб і розкішний паб в ірландському стилі. Ну а на ранок, якщо залишились сили, ідем на пірс на зустріч активним морським розвагам.. У готеля практично нема свого пляжу,тому всі лежаки,зонти розположені на величезному півкруглому пірсі.
💰Відпочинок у вересні на тиждень, від 1590дол на ДВОХ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *