Віза. Ставиться безкоштовно по прильоту.

Географія. Ізраїль знаходиться на південному заході Азії, на східному узбережжі Середземного моря (берегова лінія – 230 км). На півночі межує з Ліваном, на північному сході – з Сирією, на сході – з Йорданією, на південному заході – з Єгиптом. На півдні знаходиться Червоне море (берегова лінія – 12 км).

Клімат. Літо довге (з квітня по жовтень) спекотне, сухе, липень – вересень найспекотніший час. Середня температура липня – від +24 до +32 ° C, січня від +6 до +20 ° C. Висока температура повітря через різницю у вологості в різних районах країни може сприйматися по-різному. Взимку в гірських районах і в пустелях температура повітря може опускатися нижче 0 градусів.
Також читайте: “Екскурсії в Ізраїлі”

      КУРОРТИ

Ейлат – місто на півдні Ізраїлю, на березі Ейлатської (Акабської) затоки Червоного моря. Це стародавнє місто, яке існувало ще за часів царя Соломона. Ейлат – це місто-курорт з неповторною красою, природою, відпочинком, шопінгом, розвагами і нічним життям.
Відпочинок в Ейлаті вабить тисячі пірнальників зануритися в бездонні простори, найпівнічнішого в Євразії коралового царства, в лабіринтах якого невпинно мелькають екзотичні риби. Тури в Ейлат це багата екскурсійна програма, лікування і оздоровлення, паломництво, різноманітні визначні пам’ятки Ейлата, просто хороший відпочинок в Ейлаті на побережжі Червоного Моря і біля Мертвого Моря, знаменитого своїми солями, що мають цілющу дію на організм людини. Залежно від ваших переваг у відпочинку і суми, яку ви готові витратити на відпочинок в Ейлаті.

 

Єрусалим

Тури до Єрусалиму це християнські і мусульманські святині, найдивовижніші визначні пам’ятки Єрусалиму які зроблять так, щоб ваш відпочинок в Єрусалимі запам’ятався на все життя. Якщо ви бажаєте потрапити в кращі готелі Єрусалиму, краще забронювати номери наперед. Святиня трьох релігій, Єрусалим, до цього дня вражає уяву, і тури до Єрусалиму завжди мають попит. Відпочинок в Єрусалимі  – це теплі береги Червоного моря, найнижча точка Землі і саме святе місце в світі. Купуючи тури до Єрусалиму, Ви можете бути упевнені, що за весь час Вашого відпочинку нудьгувати Вам не доведеться. Проведіть відпочинок в Єрусалимі, і незабутні враження, які ви отримаєте і будуть найяскравішим і найдорожчим сувеніром, який можна привезти з Ізраїлю.
Нетанія – одне з найгарніших міст Ізраїлю, це ідеальне місце для індивідуального і групового туризму, розташоване в центрі країни, всього в 30 км від Тель-Авіву і 50 км від Хайфи. Місто туризму, діамантів і спорту. 
Натанія – це перлина Середземномор’я із м’яким кліматом, чудовими парками, гарними вулицями, великим вибором готелів і можливістю прекрасно провести час протягом всього року.
Прибережна зона Нетанії – 14 км. Це 9 обладнаних доглянутих міських пляжів із золотистим дрібним піском. Саме пляжі вважаються основною родзинкою Нетанії, магнітом, який притягує щорічно тисячі туристів.

 

Тель – Авів

Весняний Пагорб, Місто-сад, Біле місто – так називають одне з найбільших міст Ізраїлю – Тель-Авів.
Місто було засноване 1909 року, у сучасних кордонах створене 1949 року злиттям відносно молодого міста Тель-Авів із древнім містом Яффо.
Тель-Авів – міжнародний центр туризму на Середземному морі. Клімат середземноморський. Зима тепла і дощова. Середня температура січня, найхолоднішого місяця, +13°С. Літо довготривале і спекотне. Найтепліший місяць – серпень, його середня температура становить +27°С.
Чудово розвинута інфраструктура міста, велика кількість пляжів, ресторани, кафе, торгівельні центри, багате культурне життя роблять Тель-Авів популярним в Ізраїлі місцем відпочинку. Тель-Авів назиають «містом, що ніколи не спить».
Хайфа – третє за величиною місто Ізраїлю і одне з найгарніших міст східного Середземномор’я, воно велично здіймається над морем серед зелених садів і лісів. 
З багатьох точок міста можна побачити золотий купол храму Бахаїв, який яскраво сяє у променях сонця. Цей храм є центром бахайської релігії. Навколо храму розташовані сади, які розкинулися 19-ма терасами з фонтанами і доріжками.
Хайфа багата на чисті пляжі, які тягнуться від Тихого пляжу, вздовж алеї Бат Галім до центрального узбережжя Кармель і до пляжу Дадо. На пляжах знаходяться центри розваг для всієї сім’ї.
Всі прихильники екстремальних видів спорту запрошуються до пляжу серфінгістів Бат Галім, який вважається особливим, адже це єдиний пляж в країні, який звернений на північ, де проходять сильні західні вітри, паралельні берегу моря.
Хайфа пропонує туристам піщані пляжі, чисте гірське повітря, можливість насолодитися красою і радістю життя.