ВізаДля відвідування Ісландії потрібна шенгенська віза або біометричний паспорт.

Географія. Республіка Ісландія – острівна держава, розташована в північній частині Атлантичного океану (на північний захід від Великобританії). Територія держави складається з острова Ісландія і невеликих острівців біля нього.
На острові знаходиться понад 120 льодовиків, велика кількість озер і річок. Ісландія відрізняється також великою кількістю вулканів, кратерів і гарячих джерел.

Клімат. Погода тут може змінюватись мало не щогодини. З дванадцяти місяців на рік дев`ять — умовно зима, і лише три місяці літо, коли ви можете розраховувати на сонце у вашому поході.

Читайте також: “Екскурсії в Ісландії”


КУРОРТИ
Акурейри

Популярним курортом Ісландії є Акурейри. Її по праву називають північною столицею цієї країни. Місто вважається другим за величиною і знаменитий своїми природними багатствами. Так, наприклад, з Акурейри можна з’їздити на огляд водоспаду Годафосс, острів Грімсі або захопитися красою околиць Хусавік. Особливу мальовничість місту надають оточуючі його гори і річка Глерау.Розваги в темну пору доби не зрівняються з відпочинків в Рейк’явіку. Вечір можна провести і в ресторанах, за порцією китового м’яса.

 

Західна Ісландія

Варто відвідати цю частину країни заради того, щоб побачити справжнє царство фіордів. Ландшафт цієї місцевості захоплює – льодовики, гори, лісові масиви, гірські річки, озера, водоспад. Крім цього, туристи часто приїжджають сюди і для того, щоб побачити китів в природі. Вони є частими мешканцями цих місць.Найчастіше ці місця відвідують любителі не лише природи, а й професійні альпіністи і рибалки. Цікавим для вивчення буде і старий порт Akranes, відомий своїми золотими пляжами.

 

Східна Ісландія

Міста Боргафьордур овіяний міфічними історіями, що колись тут жили поселення ельфів, а територія неподалік – Фджаргарсфьордур – притулок тролів і привидів. У поєднанні з настільки захоплюючими міфами, природа цих місць набуває особливої ​​магію. І, в ході пішій прогулянці, можна уявити як колись ці герої саме за красу природи вибрали ці території своїм місцем проживання. Долини, лісові масиви, гірські плато – все ніби було намальовано ілюстратором до книг казок. Чудесами природи, тут також можна назвати льодовик Снефелль, водоспад Хенгіфосс і каньйон Хафрахваммаглджюфюр.

 

 Південна Ісландія

Ця частина країни не поступається за своєю красою не одному з перерахованих вище регіонів Ісландії. У природі тутешніх місць присутні льодовики, гори, річки. Побачити в цій частині Ісландії можна і вулкан Гекла. Національний парк Тінгведлір розташовується в 50 кілометрах від Рейк’явіка і вважається найгарнішим місцем в країні. Всі самі значущі дати в історії країни, в більшості випадків відбувалися на цій території.

 

 Рейк’явік

Чи варто говорити, що подивитися в столиці країни є на що. Туристи щорічно великим потоком відвідують це місто, заради того, щоб відвідати різні історичні та розважальні об’єкти, відомі у всьому світі!

Архітектуру міста також не можна залишити без уваги. Акуратні будиночки досить впізнавані – вони традиційні для цих місць і зображуються на багатьох листівках країни.