Віза. Громадянам України для поїздки в Індію необхідно отримати візу. Є два типи дозволів – електронне і Regular Visa. Вартість 80 $ з людини. Видача електронних дозволів по Індії здійснюється мінімум за 3 дні до вильоту!

Географія. Республіка Індія розташована в Південній Азії на півострові Індостан, омивається водами Індійського океанами і на більшій частині Гангській низовини. На півночі межує з Афганістаном, Китаєм, Непалом і Бутаном, на сході – з Бангладеш і Бірмою (М’янма), на заході – з Пакистаном.

 

Клімат. В Індії мусонний клімат. 3 сезони: сухий холодний – з жовтня по березень (вважається кращим часом для відвідування), сухий жаркий – з квітня по червень і вологий жаркий – з липня по вересень. Кращий час для подорожі по Індії залежить від місця, куди ви прямуєте.

Також читайте: “Екскурсії по Індії”

  КУРОРТИ

Гоа – дивовижний курорт на західному узбережжі Індії, що вражає красою своїх піщаних пляжів. Це справжній райський куточок, де дивним чином переплелися індійська екзотика і традиції Західної Європи. Гоа стоїть на семи річках, які судноплавні круглий рік. У центрі узбережжя, недалеко від порту Васко да Гама, розташовані два острови – Святого Джорджа і Богмало, близько них відбуваються занурення дайверів. Гоа вражає природним розмаїттям, тут і джунглі, і мангові зарості, плантації спецій і чудові водоспади, озера і острова.

 

 

Керала  – штат на півдні Індії. Розташована на південному заході Індії в колисці Західних Гхат. Край срібних пляжів, очеретяних хатин і мальовничих каналів. Як і в давні часи, повільно рухаються по каналах човни, люди елегантно одягнені в біле, а свята відзначаються довго і супроводжуються нестримним веселощами.

 

 

 

 

Калангут – цей піщаний пляж, що протягнувся на 7 кілометрів, має форму півмісяця. Цей пляж можна назвати найкращим, і, можливо, багато хто визнає його занадто людним і гучним. Проте, тут не буде проблем з розміщенням і харчуванням.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шимла – гірський курорт в передгір’ях Гімалаїв, знаходиться на висоті близько 2000 м., Куди щорічно приїжджають відпочити від спеки мільйони туристів. Катаються на лижах, ходять в рафтинг і на риболовлю, милуються гірськими краєвидами та купаються в водоспадах.

 

 

 

Ковалам – кращий пляж і курорт міжнародного рівня на узбережжі Керали. Піщаний пляж тягнеться на 15 кілометрів уздовж океану, попереджаючи трьома скелястими мисами, порослими кокосовими гаями.

 

 

 

 

Пувар розташований на острові в 2 км від узбережжя недалеко від курорту Ковалам, в 30 км від аеропорту Трівандрум. Тут, далеко від шуму цивілізації  є готелі, які пропонують широкий спектр оздоровчих процедур в поєднанні зі спокійним відпочинком на відокремлених пляжах острова. У той же час, зручне розташування курорту дозволяє за 15 хв. дістатися до пляжу Ковалам з його магазинами ресторанами і дискотеками.