Система “Фортуна” може називатися по-різному: “Бінго”, “Експрес” або “Рулетка”, але суть її від цього не змінюється – турист знає в яку країну і регіон (місто) він відправляється і яким видом транспорту він туди потрапить, знає, яке в нього буде харчування, знає, що він буде застрахований, а також знає категорію готелю (вілла, 2, 3, 4 або 5 зірок) в який його поселять. Однак, турист не знає в який саме готель він потрапить – це буде відомо тільки по прибуттю в пункт призначення. Ця особливість і відрізняє тури по “Фортуні” від всіх інших.
 
Це система для тих, хто хоче добре відпочити, але при цьому заощадити гроші і час при виборі туру. Адже ціна, буде нижче ціни туру в найекономічніший з пропонованих туроператором готелів певної категорії, що і є головною перевагою таких турів, а також, привабливим є те, що самі “фартові” туристи можуть відпочити за дуже скромні гроші в шикарному готелі. Втім, може статися і зворотне – готель, в який поселять туриста, може виявитися не самим прекрасним і бездоганним, а скоріше “економічним”, однак, враховуючи вартість туру по “Фортуні”, туристи навряд чи будуть засмучені.
 
Відпочинок по “Фортуні” коштує дешевше завдяки тому, що туроператори, маючи велику кількість гарантованих місць у різних готелях, пропонують тури по системі “Фортуна” для того, щоб залучити додаткову кількість туристів низькою ціною, готових по приїзду на місце, оселитися в будь-який готель , відповідний заявленим параметрам. Таким чином, туроператор заздалегідь мінімізує ризики “згоріти” і закриває “фортунщиками” недопродані традиційним способом номери в готелях.
 
Система відпочинку “Фортуна”, в деталях, у різних туроператорів може бути організована трохи по-різному. Одні пропонують “Фортуну” серед готелів 5* якогось конкретного регіону (наприклад “Фортуна 5* – Кемер” в Туреччині), а деякі не конкретизують регіон і тоді туристи можуть потрапити в будь курортне місто. Іноді, пропонують “Фортуну” серед готелів однієї мережі (наприклад “Фортуна 5* – Rixos”). У такому випадку, туристів поселять в один з готелів мережі “Rixos 5*”, незалежно від того, в якому регіоні курорту знаходиться цей готель.
 
Але, найчастіше, тури по “Фортуні” пропонуються саме за певними категоріями готелів, тобто 3, 4 або 5 зірок, з певним типом харчування. І, якщо ви пропонуєте туристу путівку “Фортуна 4* AI” – це означає, що поселити туристів туроператор може тільки в готелі категорії 4*, що працюють за системою “Все включено”. Аналогічно, якщо турист придбає “Фортуну 5* UAL” – його поселять в один з 5* готелів, що пропонують концепцію “Ультра все включено”. Так само, купивши тур “Фортуна 3*” або “Фортуна 2*” – розселення буде вестися в готелі обраної категорії з певним типом харчування.
 
Крім класичного і загальноприйнятої назви “Фортуна”, у кожного оператора є свої варіанти назви цієї системи: “Roulette”, “TEZ-Exrpess”, “Bingo”, “Фортуна”. Можуть зустрічатися й інші варіанти.
 
І так, підведемо підсумки:
 
Мінуси:
 
– Невідомість: готелі вибираються лише за формальними ознаками: зірковість і тип харчування.
 
– Відсутня можливість ознайомиться з відгуками про готелі, в якому планується проживання.
 
– Невиправданість очікувань: туристів можуть поселити в готель, якому присвоєна обрана туристами категорія 5*, що працює за системою “Все включено”, однак, який їм мало сподобається. Наприклад, буде розташований не на першій береговій лінії, а на другій, і якщо туристи будуть налаштовані на споглядання морського виду і навколишньої природи, а їх очікує зовсім інша картина з вікна, то відпочинок може бути зіпсований на кілька днів. Також готель може володіти скромною, слабо озелененою територією, та й харчування може виявитися не найрізноманітнішим, а анімація може бути відсутньою, як така.
 
Плюси системи Фортуна:
 
– Низька вартість – це зазвичай і приваблює туристів. За ціну номера в самому недорогому готелі, можна потрапити в готель більш високого рівня і з великою кількістю послуг.
 
– Елемент гри “пощастить – не пощастить” також приваблює любителів “покрутити рулетку”.
 
– Гарантований рівень проживання – конкретний набір послуг і кількість зірок готелю, знову ж таки, за найнижчу вартість.
 
Одним словом, відпочинок за системою “Фортуна” – цікава пропозиція.
 
🥂Хто не ризикує, той не п’є шампанське! 🙂 Крутите “рулетку” і можете стати щасливим власником гарного та дешевого відпочинку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *