Кахеті – винний регіон

Наш тур по Кахеті пропонує день у одному з найкрасивіших регіонів Грузії. Найкращі вина виходять з Кахеті. Майже три чверті виноградного винограду округу тут вирощують. Археологічні знахідки показали, що вино було виготовлено тут протягом декількох тисяч років. Майже кожне село в Кахеті добре відомий своїми сортами вина, такими як Кіндзмараулі, Ахашен, Теліані, Мукузані. Вина названі за місцем їх виготовлення. Поїздка в Кахеті включає декілька туристичних напрямків, таких як монастир св. Ніно в Бодбі, Сигнаги – місто любові. На нашому шляху ми спробуємо грузинський хліб, який називається пурі. Пурі традиційно запечена в глибокій круглої глиняної пічі, називається тоном.

 

Розвідайте грузинські високі гори Казбеги-Ананурі-Гудаурі на одноденну екскурсію. На нашій екскурсії в гори Ананурі-Казбегі ви будете захоплені, рухаючись на північ вздовж грузинського військового шосе в Кавказькі гори. Це головна дорога на відстані 220 км від Тбілісі до Владикавказа в Росії, вражаюча магістраль, що пробивається через чисті гори. Цей маршрут фактично сягає з 1-го століття до н.е. і як і раніше важливий як єдиний зв’язок, який з’єднується з Росією через Кавказські гори. Поїздка в Ананурі-Казбегі включає в себе декілька туристичних районів, таких як архітектурний комплекс Ананурі та водосховище Жинвали, церква Трійці Гержети та села Казбеги.

 

 

 

Гори-Уплісцихе, Старе Міста, форельне господарство, Боржомі

Розвідайте печерне місто Уплісцихе та околиці Горі в одноденну поїздку. На нашій екскурсії в Гори-Уплісцихе ви зможете відвідати кілька сайтів з різних часів грузинської історії, таких як печерне місто Упліссіхе, дімовий музей Йосипа Сталіна та фортеця Горі. Екскурсія супроводжується гідом на англійській та російській мовах, а також забезпечує найкращу цінність для сімей, друзів, пари та індивідуальних мандрівників. Uplistsikhe у перекладі Фортеця Господня, це печерна міська фортеця, розташована на скелястому масиві на лівому березі річки Мткварі. Уплісцихе був важливим релігійним, політичним і культурним центром в елліністичному та пізньому античному періодах.

 

 

Кутаїсі – Моцамета – Гелаті – Прометейська печера.

Досліджуйте стародавнє місто Кутаїсі, монастир Моцамета, монастир Гелаті та печеру Прометей. На нашу екскурсію в Кутаїсі ви зможете відвідати декілька пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО навколо одного з найстаріших міст Грузії та вивчити один із природних чудес Грузії відвідувачі з доступом до підземних водоспадів, печерних перлів, річок та озер. Екскурсія супроводжується гідом на англійській та російській мовах. Місто Кутаїсі – один з найкрасивіших і найдавніших грузинських міст, земля аргонавтів, розташована в Західній Грузії на березі мальовничої ріоні. Моцамедський монастир. Він розташований за 6 км від Кутаїсі, від дороги Гелаті.

Вардзія – Рабаті – Боржомі

Наш тур до трьох напрямків Вардзія, Рабаті та Боржомі пропонує вам унікальну можливість відвідати контрастні сайти декількох історичних епох протягом всього дня! Вардзія – це печерне місце на півдні Грузії, починаючи з 12 століття, розкопане з схилів гори Ерушети на лівому березі річки Мткварі. Розкопки показали, що територія Вардзія була заселена ще раніше під час бронзового віку. Там ви можете знайти дзвіницю, головну церкву, печерні помешкання, кімнати, каплиці, аптеки та винні погреби.