Ми підібрали для Вас самі популярні екскурсії

та приблизні ціни на них.

Північне сяйво – одне з найкрасивіших явищ природи, які спостерігаються з землі. В Ісландії північне сяйво можна спостерігати з вересня по травень, ймовірність побачити 70%. – від 60Є

 

 

 

 

Льодовикова лагуна Йокудльсаурлон – від 1000Є
Якщо щось і варто подивитися в Ісландії, то це дикий і шалено красивий світ льоду, гігантську лагуну з блакитними айсбергами, відколюється від льодовика і з гуркотом обрушуються в найчистіші води лагуни. Часом вони перевертаються і тоді трапляється великий «плюх», розполохувати тюленів і чайок.

 

 

 

Діамантове Кільце – від 120Є
В Ісландії є одноденні подорожі по самим значимим місцям. Їх називають «Золоте Кільце», «Срібне Кільце» і «Діамантове Кільце». Можна назвати ці подорожі візитними картками країни. Діамантове Кільце – маршрут по природних пам’ятках північного регіону Ісландії. 

Гейзер. Екскурсія «Золоте Кільце Ісландії» – від 95Є
Ви побачите всі визначні пам’ятки острова – Національний парк Тінгветлір (Thingvellir), де на березі красивого озера в 930 р був заснований перший парламент Ісландії – найстаріший демократичний парламент в світі – і де наочно видно, як розходяться північно-американська і європейська плити літосфери; Долину гейзерів і побачите знаменитий Гейзер, що дав назву всім іншим гарячих джерел планети.

Фентезі-пейзажі півострова Рейкьянес + Блакитна лагуна – від 120Є
Пропонуємо шановним мандрівникам не тільки насолодитися цілющими теплими водами Блакитної лагуни, а й побачити пейзажі «фентезі» півострова Рейкьянес.

Срібне Кільце Ісландії – від 150Є
Срібне Кільце окреслює інші горизонти. М’яке срібло драконів – скарби таємного слова і критих енергій землі. Термальне джерело Дейлдартунгуквер – найпотужніший у світі – викидає на поверхню землі колосальні струменя киплячій манералізірованной води і клуби пари, що нагадують подих жахливих велетнів, сплячих в цій землі з часів, описаних в стародавньому ісландському епосі Едда, від якого пішли всі голлівудські орки, тролі і дракони і без якого світ не дізнався б про Валхалле і асах. А в невеликому містечку Рейкхольт знаходиться Музей людини, якій ми зобов’язані тим, що всі ці історії взагалі дійшли до наших днів. Там досі зберігся колодязь, в якому Снорри Стуртласон відмокав, розмірковуючи про долю ісландської літератури.

 

 

Півострів Снаефетльснес – від 150Є
Снаефетль – це та сама гора, через яку герої Жюль Верна спускалися в глиб землі. Письменник колись відвідав Ісландію, і побачене його так вразило, що повернувшись, він взявся за перо і настрочив один з самих своїх знаменитих романів.

 

 

 

 

Золоте Кільце Ісландії – від 150Є
Чудово підходить для першого знайомства з країною. Ця досить довга по кілометрах 8-годинна поїздка пролітає непомітно. Ландшафти відрізняються такою різноманітністю і змінюють один одного з такою частотою, що здається, екскурсія проїжджає через кілька країн в якомусь фантастичному екіпажі.

 

 

 

 

Півострів Рейкьянес – від 170Є
Це наймолодша частина Ісландії. Тут ще свіжа лава, а киплячі блакитною глиною фумароли відправляють вас за часів динозаврів. За півострові проходить розлом між двома континентальними плитами – Північно-Американської та Євразійської і є навіть міст, по якому можна перейти «з Європи в Америку».