👀Що цікавого можна побачити в Шрі Ланці?!

💫Дивовижне місто Коломбо – комерційна столиця Шрі-Ланки. Тут дивним чином переплітається минуле, сучасне і майбутнє країни. Старовинні особняки сусідять з ультрасучасними хмарочосами, стародавні храми загублені серед офісних будівель. Суміш культур і релігій – все в сучасному Коломбо!
💫У центрі Шрі-Ланки, серед смарагдової рослинності, розташувалася мальовнича гора, на вершині якої побудоване унікальне місто. Це гора Сігірія або «Левова скеля» – одна з головних визначних пам’яток Шрі-Ланки, що охороняється всесвітньою організацією ЮНЕСКО. Оточений садами і фонтанами, з дивовижними ступенями між лапами, горлом і щелепами лева, місто Сігірія – одне з тих чудових і незабутніх місць, які хоча б раз у житті, але варто відвідати.
💫Одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Шрі-Ланки – пік Адама, або гора Шрі-Пада, дивним чином є священною відразу для чотирьох світових релігій. Буддисти стверджують, що сам Гаутама залишив свій слід на вершині гори – і нібито за секунду до сходу сонця можна чітко побачити відбиток божественної ступні, що спалахує в ранкових променях райдужним сяйвом.
💫Національний Парк острова Піджеон
В регіоні Трінкомале відкрився для відвідувачів один з двох морських парків Шрі-Ланки – національний парк острова Піджеон. Острів Піджеон був оголошений заповідником в 1970 р, а в 2003 його перевели в розряд національних парків. Існує повір’я, що острів був центром передачі офіційних листів голубиної пошти в королівські часи.
Парк складається з великого і маленького островів, а загальна площа складає близько 430 гектарів. Обрамляють острів корали налічують понад 100 різновидів, а в прибережних водах мешкають близько 300 видів коралових риб, а також унікальні зелені і оливкові черепахи.
Відвідувачам парку дозволено купання в морі, плавання з маскою і пірнання з аквалангом. На сьогоднішній день приватні човни доставлять туристів до місця призначення, однак, найближчим часом Департамент з охорони дикої природи планує пустити по маршруту свої човни для надання відвідувачам більш якісного та безпечного сервісу.

Ми підібрали для Вас самі популярні екскурсії в регіонах

та приблизні ціни на них.

Королівський Ботанічний сад – 10$

 

 

 

 

 

Коломбо екскурсія і шопінг – 45$

 

 

 

 

 

Галле + Хіккадува – 50$

 

 

 

 

 

Заповідник Синхараджа – 55$

 

 

 

 

 

Сафарі в національному парку Удавалаве – 95$

 

 

 

 

 

Рафтинг – 60$

 

 

 

 

 

Канді + Сигірия – 170$

 

 

 

 

 

Слонячий розплідник в Піннавела – 60$

 

 

 

 

 

Дайвінг – 100$