Віза. Громадянам України можна перебувати на території Чорногорії один місяць.

Географія. Невелика за територією країна Чорногорія, по площі займає 155  в світі місце, – це всього 13812 км2. Країна знаходиться в західній частині  Балканського півострова, на Адріатичному узбережжі. Вона є сусідом Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії та Албанії. Берегова лінія протягується майже на 300 км.

Клімат Чорногорії. Загалом клімат помірно-континентальний з невеликими коливаннями. В горах панує альпійський клімат, на узбережжі – середземноморський, саме через це в приморських регіонах літо більш спекотне та затяжне, а в центральних регіонах країни зазвичай більш прохолодно. Море в Чорногорії прогрівається досить рано – купатися можна вже з кінця квітня. Купальний сезон остаточно згортається в кінці жовтня.

Розкішні пляжі та кристально чисте море Чорногорії.
Пляжі Чорногорії – це щось! По-перше, вони надзвичайно чисті, як і Адріатичне море, що їх омиває. По-друге, ця маленька країна вмістила в собі практично всі види пляжів: дрібний пісок, морська галька і навіть штучні бетонні плити. Загальна протяжність пляжної зони – 73 км! І що приємно, майже всі пляжі розташовані в тихих затишних бухтах, захищених від пронизливих вітрів.

Також читайте: “Екскурсії по Чорногорії”

Курорти

Ігало – досить великий курорт на Адріатичному морі в Чорногорії, недалеко від Герцег-Нові. Це місто є чи не найпопулярнішим спа-центром, осередком лікувальних та оздоровчих закладів на узбережжі.

 

 

 

Якщо Ви шукайте тишу і усамітнення з природою, то Бігово, або по-іншому Бігова, стане для Вас ідеальним місцем відпочинку.
 

 

 

Бечичі – один із самих живих курортів в Чорногорії, розташований всього в двох кілометрахвід прибережного історичного міста Будва, де зосереджена основна туристична індустрія.

 

 

 

 

 

Будва є столицею адміністративного центру з однойменною назвою. Якщо порівнювати всі пляжні курорти Чорногорії, це місто виявиться поза конкуренцією. Пляжі піщані і з мілкою галькою.

 

 

 

Колашин – прекрасне місце для туристів-спортсменів, курорт розташований в 160 кілометрах від аеропорту Тіват. Вельми цікавим пам’ятником стародавньої архітектури XIIIстоліття, є монастир Морача.

 

 

 

 

 

Котор – надзвичайно колоритне курортне містечко, що розташувалося в одному з найбільш дивовижних заток Чорногорії. Котор вважається містом знаменитих мореплавців і торговців.

 

 

 

Петровац

Мальовниче містечко розкинулося в прекрасній бухті, оточеній соснами і оливковими гаями.

 

 

 

Подгоріца

Саме велике місто, столиця Чорногорії. Діловий і культурний центр. Тут знаходяться державні установи, і засідає уряд.

 

 

 

 

Пржно

Старе рибальське село, що стало відомим туристичним курортом з одним з кращих готелів «Маестраль», розташоване на одному з мальовничих мисів Чорногорії.

 

Рафаїловичі – невелике селище, розташований безпосередньо на пляжі Бечічі, в йогосхідній частині.

 

 

 

 

Святий Стефан – кам’янистий острівець, пов’язаний з берегом вузьким піщанимперешийком. Цей курорт вважається візитною карткою Чорногорії.

 

 

Сутоморе

Суша і море в єднанні утворюють курорт Сутоморе (Чорногорія). Для гостей країни «чорнихгір» це унікальне місце для пляжного відпочинку під ласкавим сонцем і прогулянок по нескінченній прибережній зоні, чия довжина сягає 2,5 км.

Тіват

Молоде мальовниче містечко на узбережжі Адріатичного моря Тіват названий по іменііллірійської цариці Теута, яка любила відпочивати в цих краях.

 

 

Ульцин

Курорт Чорногорії Ульцин здивує вас красою своїх пагорбів і середземноморської рослинності. Це дійсно південне місто – влітку ви відчуєте дотик тропічного повітря.