🤤😍ОДИН ІЗ НАЙКРУТІШИХ ГОТЕЛЕЙ СВІТУ💎👑

💎 Burj Al Arab 7* (5* deluxe 🤫🤭🙃 )

⚜️Бурдж аль-Араб (з араб. «Арабська башта») – розкішний готель в Дубаї, найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів. Будівля стоїть в морі на відстані 270 метрів від берега на штучному острові, з’єднаному з землею за допомогою моста. Маючи висоту 321 метр.

⚜️Будівництво готелю почалося в 1994 році, для відвідувачів він відкрився 1 грудня 1999 року. Готель був побудований у вигляді вітрила доу, арабського судна. Ближче до верху знаходиться вертолітний майданчик, а з іншого боку – ресторан «Ель-Мунтаха», обидва підтримуються консольними балками.

⚜️Хол готелю складається з двох поверхів. На першому поверсі проводиться реєстрація проживання в готелі, на другому поверсі холу розташовані магазини і кафе, а також коридор, що веде до швидкісних ліфтів. У холі коридору, на підлозі, є унікальна мозаїка. Підйом на другий поверх здійснюється за допомогою ескалаторів, розташованих з правого боку холу. Поруч з ескалаторами в стіні вмонтовані акваріуми, а між ними знаходиться ступінчастий струменевий фонтан з підсвічуванням.

⚜️У Бурдж-ель-Арабе найвищий атріумного вестибюль в світі (180 метрів). У Бурдж-ель-Арабе не має звичайних кімнат; він розділений на 202 двоповерхових номери. Найменший займає 169, а найбільший – 780 квадратних метрів. Це один з найдорожчих готелів в світі.

⚜️Готель характеризує себе як семизірковий, характеристика є гіперболою і спробою вийти з розряду готелів, які характеризують себе як Шестизіркові. Формально у всіх систем рейтингу готелів максимальний ранг – 5 зірок. Згідно з офіційним сайтом, Бурдж-ель-Араб – п’ятизірковий делюкс.

⚜️В інтер’єрі Бурдж-ель-Араба було використано близько 8000 квадратних метрів 22-каратного сусального золота. Всі номери обладнані за останнім словом техніки і дизайну і пропонують найвищий рівень розкоші і комфорту. Родзинка всіх номерів – величезні вікна на всю стіну, що відкривають вид на море.

🛫 13.08 з Києва

🍰 сніданок+вечеря

💰9600$ на ДВОХ👩‍❤️‍💋‍👨

 Відгуки про готель можна переглянути тут:
https://tophotels.ru/hotel/al998

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *