Туристи завжди хочуть отримати максимум від поїздки, а ми підказуємои Вам цікаві варіанти😉

👉1. Аеропорт Інчхон, Сеул, Південна Корея
🔹Рекомендований час зістиковки: від 3 годин
🔹Віза: не потрібно
🔹Аеропорт пропонує вісім варіантів екскурсій різної тривалості від 1 до 5 годин. Тури проводяться з 7:00 до 15:00. Якщо вибрати годинний тур, то можна відвідати буддійський храм YOнгунса, побудований в 646 році. П’ятигодинний тур включає торговий квартал Сеула і його телевізійну вежу або палацовий комплекс Кенбоккун і прогулянку по сувенірної вулиці Інсадонг. Екскурсії проводяться англійською мовою. Забронювати тур можна на місці або на сайті аеропорту.

👉2. Аеропорт Тайвань-Таоюань, Тайбей, Тайвань
🔹Рекомендований час зістиковки: від 7 годин
🔹Віза: потрібна транзитна віза
🔹Пропонується два варіанти екскурсій. Перший (ранковий тур з 8:00) передбачає відвідування історичного району Sanxia і торгових вулиць в районі Yingge. Другий (післяобідній тур з 13:45) дозволить відвідати хмарочос Тайбей 101, Храм Луншань і національний Меморіал Чан Кайши. Забронювати тур краще заздалегідь, оскільки кожен тур обмежений 18 пасажирами. Заповнити заявку можна не раніше, ніж за 30 днів до прибуття пасажирів. Реєстраційна форма та інші деталі на сайті аеропорту.

👉3. Аеропорт Доха, Катар
🔹Рекомендований час зістиковки: від 8 годин
🔹Віза: потрібна, якщо її немає, то можна оформити в аеропорту.
🔹Предлагается один варіант екскурсії, який включає відвідування острова Перлина розваг, Музею ісламського мистецтва, Катарський культурну село і ринок Souq Waqif. Тривалість екскурсії становить 2 години 45 хвилин. Кожна починається о 8:00, 11:00, 16:00 і о 20:00. Всі екскурсії проводяться англомовним гідом. Забронювати тур можна тільки в аеропорту – стійка реєстрації знаходиться в залі B між магазинами Mont Blanc і WH Smith. Кожному туристу безкоштовно пропонується пляшка мінеральної води.

👉4. Аеропорт імені Ататюрка, Стамбул, Туреччина
🔹Рекомендований час зістиковки: від 6 годин
🔹Віза: не потрібна
🔹Залежить від часу та дня тижня. Тривалість турів становить від 2,5 до 9 годин. Перший тур починається о 8:30, останній – о 16:00. Екскурсоводи покажуть головні визначні пам’ятки Стамбула: Блакитну мечеть, Собор Святої Софії, площа Таксим, Гранд-базар та інші місця. Забронювати тур можна на стійці Hotel Desk в залі прильоту не пізніш як за 30 хвилин до початку екскурсії. Подробиці на офіційному сайті аеропорту.

👉5. Аеропорт Чангі, Сінгапур
🔹Рекомендований час зістиковки: від 5,5 годин
🔹Віза: можна отримати безкоштовну транзитну візу на 96 годин.
🔹Входить (Колоніальний округ, Бізнес округ, Мерліон парк, Чайнатаун, Маленька Індія і Кампонг Глам). Екскурсійний тур (Сінгапурське колесо огляду, Дерева у бухти, набережна Марина Бей, Мерліон парк, парк «Сади біля затоки»). Тривалість кожного туру становить 2,5 години. Перший починається о 9:00, останній – о 19:30. Зареєструватися на тур можна не пізніше ніж за годину до його початку. Стійки реєстрації знаходиться в транзитних зонах терміналів 2 і 3, а також в терміналі 1 біля входу в термінал 2. Також всі пасажири можуть безкоштовно відвідати в аеропорту: сад орхідей, метеликів, кактусів, соняшників, зачароване сад і кінотеатр.

👉6. Аеропорт Солт-Лейк-Сіті, США
🔹Рекомендований час зістиковки: від 2 год.
🔹Віза: потрібна
🔹Тільки один варіант туру – поїздка на Храмову площу Солт-Лейк-Сіті. Шатли відправляються щогодини з 9:00 до 14:00. Сервіс пропонується з понеділка по суботу, неробочі дні – неділі і державні свята. Попередня реєстрація не потрібна.

👉7. Аеропорт Наріта, Токіо, Японія
🔹Рекомендований час зістиковки: від 5 годин
🔹Віза: потрібна транзитна віза, яка безкоштовно робиться в посольстві.
🔹Предлагается п’ять варіантів турів в храм Наріта-сан, Музей авіації, пішохідні прогулянки та шопінг. Екскурсії проводять волонтери. Кожна триває три години. Записатися можна на стійці Narita Transit Tourism в терміналі 1 або 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *