⁉️Куди поїхати, де ще тепло і можна накупатись та засмагнути?🤔

ТУНІС🌵
Вересень – початок жовтня – хороший варіант для відпочинку, море прогріте, медузи тікають, а погода ще позволить вам гарно повалятись на пляжі та засмагнути. Повітря +30, вода +25.

Віза не потрібна.
💰Ціна від 790дол/2 ос, АІ

КІПР🏵️
В вересні ще повноцінне літо, в жовтні гарна не палюча погода. Дозріває багато фруктів. Повітря +28+32. Вода в морі супер прогріта. В жовтні багато свят в кіпріотів, можете попасти на цікаві святкування.

💰Ціна від 890Є/2 ос, АІ

ТУРЕЧЧИНА🍓
Тепла, не жарка погода тут до кінця жовтня. Спокійно позволяє покупатись в прогрітому морі та поніжитись на сонечку. Повітря +27+30, вода +25.

💰Ціна від 550дол/2 ос, АІ

ОАЕ🦋
Комфортна погода (не палюча спека) ступає тоді, коли у нас падають дощі. Температура повітря +35, вода +30. Також зручно їздити на екскурсії, бродити по базарчикам і тд.

Краще летіи в жовтні-листопаді. Віза не потрібна.

💰Ціна від 690дол/2 ос, сніданки

ЙОРДАНІЯ☘️ та ІЗРАЇЛЬ🌷
Саме восени тут ідеальна погода для пляжного відпочинку так і для екскурсійного. У вересні повітря +35, в листопаді спадає до +21. На березі Червоного моря температура стабільно тримається +33,а вода +25.

Віза не потрібна.

💰Ціна від 900дол/2 ос, сніданки

І палко любимий всіма туристами ЄГИПЕТ🌴
Осінь – ідеальний варіант для відпочинку в цій країні. Вересень ще жара тримається до +35. В ось з жовтня по листопад комфортна погода для відпочинку з дітками.

💰Ціна від 550дол/2 ос, АІ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *