💡Бажаєте зекономити? Тоді ця стаття для вас!

☝️Самі розумні туристи бронюють тури на зиму завчасно і сплять спокійно. Якщо ви ще цього не зробили, ми розкажемо, як не переплатити і що робити, якщо бюджет обмежений.

😃І так, поїхали!

Перше і найголовніше! Уникати дати високого попиту. В першу чергу, це наші новорічні свята. Тури з вильотом після 25.12 і поверненням до 10.01 значно дорожчі. Вибирайте виліт і приліт до і після цих чисел і буде вам щастя у виді приємних цін. Така ж сама історія і на шкільні канікули. Не тільки наші свята впливають на ціну та наявність турів. Через Китайський Новий Рік ( в 2019 році він з 5 по 20 лютого) на всіх готелях азіатського напрямку (Таїланд, В’єтнам, Мальдіви, Шрі Ланка, Балі і тд) буде важко з місцями. Якщо ваша відпустка припадає саме на ці дати, то краще якнайшвидше бронювати. Або, наприклад, ви плануєте відпочити в Домінікані в березні, то враховуйте, що це сезон китів, і з місцями в готелях також буде важкувато. Обов’язково ці всі нюанси треба враховувати при плануванні відпустки.

Другий спосіб зекономити на відпочинку – вибирати курорти, де не “високий” сезон. Наприклад, зимою цікаво відвідувати такі країни як Кіпр, Турція, Ізраїль, Італія, Франція і тд. В Європі не буде жари і теплого моря, але всі культурні і природні пам’ятки залишаються доступними для відвідвання. А вартість турів, вхідних білетів і навіть ціни в ресторанах відчутно знижується. В Турції, Тунісі чи на Кіпрі, можна відпочивати в шикарному 5* готелі, насолоджуватися смачною їжею, спа-процедурами, анімацією, екскурсіями по доступним цінам та малолюдністю.

Ще один варіант, вибирати більш доступні аналоги. Замість гірськолижної Італії та Франції – Польща, Словаччина, замість Ізраїля – Йорданія, замість Мальдів – Таїланд, замість Дубай – Рас ель Хайма і тд. Ну ви зрозуміли суть.

Самий 100% спосіб зекономити – бронювати завчасно! Раннє бронювання майже завжди запорука вигідною покупки. Ми перепровірили всі свої заявки заброньовані ще раніше на осінь-зиму – у всіх економія є від 20% і більше.
Тому і кращі пропозиції, ціна-якість, розбирають як гарячі пиріжки.

І останнє! Є деякі періоди зимою, коли можна почекати на гарячий тур. Так, наприклад, тури в Єгипет, Таїланд з вильотом 18-22 грудня і повернення назад до Нового року іноді понижуються в ціні. Якщо ви не прив’язані до дат, готелів – можна ризикнути. Є шанс спіймати гарячий тур. Але пам’ятаємо – це завжди лотерея.

 

📩ссилка на підбір туру
https://docs.google.com/…/1YYx_pEmWGnjF2mxxdhME-a…/viewform…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *