🔖Зберігайте, щоб не загубити та діліться з друзями!

1. Купіть надувну подушку для шиї. Вона займе набагато менше місця у вашому багажі, ніж набитий кульками аналог.

2. Завантажте кращий онлайн-перекладач – google translate. Перекладає як вашу мову в реальному часі, так і текст з фото.

3. У супермаркетах Америки, Таїланду, Гонконгу та інших країн за 2 години до закриття влаштовуються знижки до 50% на продукти, які швидко псуються. Їжте делікатеси зі знижкою.

4. Безкоштовний Wi-Fi у всьому світі є в бібліотеках і вузах, а не тільки в McDonald’s.
WiFi Finder. Додаток допомагає знайти доступні точки WiFi навколо поточного місцезнаходження. Є пошук по країнах і містах. Видає назва закладів, адресу та наявність платного або безкоштовного підключення. Мінус – оффлайн працює тільки пошук по містам, вимагає підключення до інтернету для пошуку найближчої до Вас точки. Free

5. В Таїланд беріть “крупні” долари, при обміні курс буде вигідніший.

6. Користуйтеся Groupon. Він є в 40 країнах світу.
Groupon – американський сервіс колективних знижок, який був заснований в Чикаго в листопаді 2008 року. За допомогою сервісу користувачі можуть отримувати знижки в різні локальні заклади свого міста, такі як ресторани, кінотеатри, салони краси, автосервіси, навчальні центри та інші.

7. Всі курси валют в одному додатку Currency. Дуже зручний і допомагає не потрапити на гроші.

8. Не забувайте про Tax Free, якщо купуєте електроніку.

9. Майже у всіх музеях світу є безкоштовні дні для відвідування. Завчасно їх дізнайшись, ви добре зекономите.
У Лондоні, Берліні, Барселоні, Парижі і ще багатьох європейських містах можна безкоштовно сходити на абсолютно ненудну екскурсію по місту від місцевих (англійською та іспанською). Ось тут — лондонська http://www.newlondon-tours.com/ Прага: щодня в 11 та 14 годині біля астрономічних годин на Староместской площі починаються безкоштовні (і відмінні!) екскурсії англійською. Шукайте людину з великим жовтим парасолькою або в жовтій сорочці.

10. Maps with me — без інтернету відмінно показує не лише картки, але і супермаркети, кафе, банки. Не забудьте загрузити потрібну країну.

11. Зробіть скани всіх важливих документів та закачайте на Google Drive. Якщо ви загубите оригінали, то зможете розпечатати копії. А ще це зручно, коли треба терміново купити білети або гарячий тур, а паспорт знаходиться дома.

12. В більшості випадків дешевше купляти білети на екскурсії/атракціони через інтернет, в середньому на 10%.

13. Встановіть на телефон google фото. По-перше, ви звільнете місце для нових фото, а на відпочинку це дууже важливо. По-друге, у випадку втрати телефону, ваші фото не пропадуть.

14. Скачайте на телефон TripAdvisor. Це перший помічник в незнайомих місцях. Ви можете знайти потрібний для вас заклад і одразу побачити відгуки за нього, відстань від вашого місцезнаходження, середній чек для ресторанів/кафе і тд.

15.Досить старий і відомий лайфхак, дізнались про нього випадково. Суть його в тому, що багато автоматів в Європі приймають монети в 50 українських копійок або 2 російських рубля за монету в 1 євро.

16. aMetro. Схеми метро різних міст. Є пошук потрібної станції та складання маршруту. Додаток російською мовою. Працює оффлайн, але необхідно заздалегідь прогрузить схему метро потрібного міста.

17. Redigo. Короткий путівник по країнах російською мовою. В базі велика кількість країн в алфавітному порядку. Необхідно завантажити перед поїздкою країни і міста, в які збираєтеся. Плюс -працює оффлайн, вказує адреси пам’яток, коротко, але змістовно. Є непогані маршрути на 1 день.

18. Бронюйте тур у ТА “ВідпочинОК” і менеджер буде з вами на зв’язку 24/7 у випадку любих незрозумілих ситуацій.🙃

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *